İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Figen Estetik Lazer Epilasyon ve Güzellik Salonu – Çorlu

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

22 Haziran 2011 tarihinde eklendi, 4.645 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:24 pm yapılmıştır

Figen Estetik Lazer Epilasyon ve Güzellik Salonu, Tekirdağ Çorlu‘da erkek ve kadınlara Özel Bölge güzellik uygulamaları, lazer epilasyon, estetik uygulamaları ve kuaför hizmetlerini sunmaktadır.

Tekirdağ Lazer Epilasyon, Estetik, Güzellik ve Kuaför Hizmetleri Figen Estetik sektöre 1984 yılında kozmetik ürünleri ile girmiştir. Çeşitli ünlü markaların distrübütörlüğünü yürütmüştür. 1992 yılında Sezen Parfümeri ve Güzellik Salonu ismi ile estetik ve güzellik sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır. Müşteri memnuniyeti ve yeni ihtiyaçlar doğrultusunda büyüyerek Figen Estetik, Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi’ni 2006 yılında hizmete açmışlardır.

Daha Fazlası  Gaziantep Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet

Çorlu Lazer Epilasyon Estetik ve Güzellik Merkezi Figen Estetik IPL Lazer Epilasyon için Türkiye’de verilen ilk eğitim ve ustalık belgesinin sahibidir.

Figen Lazer Epilasyon, Estetik ve Güzellik Merkezi’nde lazer epilasyon uygulamaları, iğneli epilasyon uygulamaları, klasik epilasyon ağda, ampüllü epilasyon, çikolatalı ağda, kartuş ağda, sir ağda uygulamaları, bilgisayarlı cilt analizi yapılarak size en uygun cilt bakım uygulamaları, vücut bakımları, cilt yenileme, gençleştirme, anti-aging uygulamaları, lifting uygulamaları, kimyasal peeling uygulamaları, profesyonel makyaj, gelin makyajı, düğün makyajı, günlük makyaj uygulamaları, kaş alımı, kirpik boyama, kuaför uygulamaları, gelin başı, röfle, balyaj, saç kesimi, fön, perma uygulamaları, bilgisayarlı saç analizi yapılarak saç bakımları, solaryum, leke tedavileri, bölgesel incelme uygulamaları, el, ayak, tırnak bakımları, manikür-pedikür, spa uygulamaları, çeşitli masaj uygulamaları gibi erkek ve kadınlara Özel Bölge uygulamalar yapmaktadır.

Daha Fazlası  Yüreğir - Özel Altınkoza Hastanesi Lazer Epilasyon Gidenler?

Merkez’de dermalogica, innova, seba med, L’oreal, cliven gibi ünlü markaların kozmetik ürünleri kullanılmaktadır.

Fiyatlar hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için aşağıdaki adreslerden faydalanabilirsiniz.

Çorlu Figen Estetik Lazer Epilasyon ve Güzellik Salonu
Adres  : Kazımiye Mah. Omurtak Cad. Ana Apt. K:1 – D:1 (Şekerbank üstü) ÇORLU / TEKİRDAĞ
Tel    : 0282 651 40 01 – 0282 651 15 69 – 0282 651 97 00

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git