Görsel Estetik ve Güzellik – Mecidiyeköy

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
14 Mart 2011 tarihinde eklendi, 854 kez okundu.

İstanbul Mecidiyeköy Görsel Estetik ve Güzellik Merkezi, epilasyon ve güzellik alanındaki uygulamaları ile hizmet vermektedir. Görsel Estetik Mecidiyeköyde güzellik alanındaki uygulamalar çeşitli kampanyalar ile desteklenmekte ve bütçenizi sarmadan güzelliğiniz ortaya çıkaracak işlemler gerçekleştirilmektedir. Görsel estetik  Mecidiyeköy güzellik salonu Eski Osmanlı sokakta şahin apartmanda hizmet vermektedir.

İstenmeyen tüylerinize en etkin epilasyon çözümleri, 1 seansta gözle görülecek sonuçlar ile bölgesel incelme tedavileri, peeling, maske ve vitaminler ile cilt bakımı uygulamaları, mikro iğneler yardımı ile organik olan boyaların cilt altına enjekte edilmesi ile kalıcı makyaj işlemleri İstanbul Mecidiyeköy Görsel Estetik ve Güzellik Merkezi nde uygulanan işlemlerdir.

Görsel estetik kampanyalarından, kampanyalı güzellik fiyatlarından yararlanmak veya kampanyalı fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Mecidiyeköy güzellik merkezi ve mecidiyeköyde güzellik salonu alternatifleriniz için Görsel Estetiği tercih edebilirsiniz. Ayrıca Görsel Estetik üyesi olarak size özel fırsatlardan da yararlanma imkanınız mevcuttur. Tüm bu detaylar ve daha fazla bilgi için iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Mecidiyeköy Görsel Estetik İletişim bilgileri

Adres: Eski Osmanlı sokak, şahin apartman no:3 Kat:1 Daire:1 Mecidiyeköy / İstanbul
Tel: 0212 217 00 90 (Rezervasyon ve bilgi hattı)
E-Mail: info@gorselestetik.com
Web site: gorselestetik.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git