Kızılay Lazer Epilasyon- Lazer Life Güzellik Merkezi

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

22 Aralık 2010 tarihinde eklendi, 1.212 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:00 pm yapılmıştır

Ankara Kızılay ‘da lazer epilasyon merkezi arayanlar için Lazer Life Güzellik merkezi sunduğu lazer epilasyon uygulamaları ve birçok lazer uygulamaları ile hizmet vermektedir. Kızılay Ziya Gökalp Caddesinde bulunan Lazer Life lazer epilasyon merkezi, lazer ve güzellik merkezi olmanın gerekliliğini yerine getirmiş ve uygunluk belgesine sahip bir merkezdir. Dermatolog Armin Muştak Yönetimindeki Kızılay Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi Lazerlife da, alanına hakim güzellik uzmanları görev yapmaktadır.

Kızılay Lazerlife Uzman kadrosu ise şöyledir; Güzellik uzmanı Gül Karacan, Güzellik uzmanı Filiz Çınar, Güzellik uzmanı Mine Demirayak, Güzellik uzmanı Esra Meraki, Güzellik Uzmanı Özge Firdevs, Güzellik uzmanı Kübra Kaya ve Hemşire Filiz Çınar.

Daha Fazlası  Osmaniye Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi Tavsiyeleri Yorum ve Şikayetler

Ankara Kızılay Lazer epilasyon ve Güzellik merkezlerinden Lazer Life ‘da uygulanan tedaviler ise aşağıdaki gibidir;
* Lazerli uygulamalar başlığı altında lazer epilasyon uygulaması, bunun yanı sıra saç lazeri, lazer ile dövme silme işlemleri, leke yok etme, yine lazer ile yaşlılık lekeleri ve kırışıklık yok etme, ben dediğiniz noktaları yok etme işlemi, akne ve sivilce yok etme uygulamalrı, kılcal damar ve kırışıklık tedavileri yapılmaktadır.
* Radyo Frekans uygulamaları başlığı altında da vücut sıkılaştırma, bölgesel zayıflama ve selülit yok etme tedavileri yapılmaktadır.
* Enjeksiyon uygulamalarından botoks, dolgui karboksiterapi tedavisi, mezoterapi gibi uygulamalar yapılırken, lenf drenaj, pasif jimnastik gibi tedavilerde mevcuttur.

Daha Fazlası  Eskişehir Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet

Görüldüğü üzere Lazer Life da estetik ve güzellik adına yaptırabileceğiniz birçok tedavi işlemi gerçekleştirilmkete olup, Ankara Kızılay da bulunan merkez hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca lazerlife web sitesini ziyaret ederik sormak istediğiniz soruları online sorabilir ve cevap bulabilirsiniz.

LazerLife Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri – Lazer Epilasyon Kızılay

Adres: Ziya Gökalp Caddesi No:12 Kızılay Ankara
Telefon: 0312 430 00 34

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Kızılay Lazer Epilasyon- Lazer Life Güzellik Merkezi Konusuna 0 Yorum Yapıldı
  1. mualla tekinışık dedi ki:

    selam ben oradaki çalışan MİNE hanıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum gerçekten çok ilgili ve cana yakın herşeyle yakından ilgileniyor böyle bi elemanınızın olduğu için sevinmelisiniz.kendisine benim adıma teşekürlerimi iletmenizi istiyorum onun güleryüzü için müşteriniz olmaya devam edicem

Sayfa başına git