Mesude Güzellik Salonu – Bandırma

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
13 Ocak 2011 tarihinde eklendi, 2.983 kez okundu.

Balıkesir de güzellik uygulamaları gerçekleştiren Mesude Güzellik salonu Bandırma da hizmet vermektedir. Güzellik uzmanı Mesude Pekcan yönetimindeki Bandırma Güzellik Salonu hal caddesi yer almaktadır. Mesude Güzellik Salonunda gerçekleştirilen uygulamalar aşağıdaki gibidir;
* Cilt yapısına uygun depilasyon uygulamaları
* Kirpik ekleme, kaş ve kirpik boyama işlemleri
* Parafango selülit tedavisi ve vücut sıklaştırma
* Cilt bakımı, vücut bakımı ve makyaj uygulamaları
* Pasif jimnastik gibi işlemler Balıkesir Bandırma Mesude Güzellik Salonunda gerçekleştirilmektedir.

Güzellik uzmanı Mesude Pekcan yönetimindeki Mesude Epilasyon ve Güzellik salonu hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Mesude Güzellik Salonu  Epilasyon Bandırma İletişim
Adres: Hal caddesi No:9/4 Bandırma – Balıkesir
Tel: 0266 714 30 88
Online Görüşme: mesudepekcan@hotmail.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Mesude Güzellik Salonu – Bandırma Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. saç dökülmesi dedi ki:

    kalıcı kirpik diye kirpik yaptırdım 1 hafta sonra döküldüler bunun kesin kalıcı çözümü var mı bilen ve ya uygulayanlar fikirlerini paylaşabilirmi lütfen.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git