İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Mesude Güzellik Salonu – Bandırma

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

13 Ocak 2011 tarihinde eklendi, 3.784 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 01:16 pm yapılmıştır

Balıkesir de güzellik uygulamaları gerçekleştiren Mesude Güzellik salonu Bandırma da hizmet vermektedir. Güzellik uzmanı Mesude Pekcan yönetimindeki Bandırma Güzellik Salonu hal caddesi yer almaktadır. Mesude Güzellik Salonunda gerçekleştirilen uygulamalar aşağıdaki gibidir;
* Cilt yapısına uygun depilasyon uygulamaları
* Kirpik ekleme, kaş ve kirpik boyama işlemleri
* Parafango selülit tedavisi ve vücut sıklaştırma
* Cilt bakımı, vücut bakımı ve makyaj uygulamaları
* Pasif jimnastik gibi işlemler Balıkesir Bandırma Mesude Güzellik Salonunda gerçekleştirilmektedir.

Güzellik uzmanı Mesude Pekcan yönetimindeki Mesude Epilasyon ve Güzellik salonu hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Mesude Güzellik Salonu  Epilasyon Bandırma İletişim
Adres: Hal caddesi No:9/4 Bandırma – Balıkesir
Tel: 0266 714 30 88

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Mesude Güzellik Salonu – Bandırma Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. saç dökülmesi dedi ki:

    kalıcı kirpik diye kirpik yaptırdım 1 hafta sonra döküldüler bunun kesin kalıcı çözümü var mı bilen ve ya uygulayanlar fikirlerini paylaşabilirmi lütfen.

Sayfa başına git