Myra Estetik – Lazer Epilasyon Alsancak

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
25 Aralık 2010 tarihinde eklendi, 1.017 kez okundu.

Alsancak lazer epilasyon merkezleri arasında sayabileceğimiz Myra lazer epilasyon merkezi için sadece lazer epilasyon merkezi dersek çok eksik kalacak. Myra Estetik adı ile İzmir Alsancak da lazer epilasyon dahil, estetik ve güzellik alanında birçok uygulama ile hizmet veren merkezde, Op. Doktor. Ebru Durmuş yönetiminde Estetik ameliyatlar da yapılıyor. İzmirin yenilikçi ve ilkleri gerçekleştiren estetik merkezlerinden olan Myra Estetik Doktoru Ebru Durmuş estetik ve güzellik konulı tv programlarında da sıkca yer alıyor. Ayrıca basında da Myra Estetik hayli güven veren ve sağlıklı uygulamalar gerçekleştiren merkezlerden biri olarak tanınıyor.

Alsancak Myra Estetik  ‘de yapılan bazı uygulamaları ise aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;
* Epilasyon uygulamaları, Lazer epilasyon ve iğneli epilasyon ile istenmeyen tüylerinize profesyonel olarak kalıcı çözümler.
* Lazer ile dövme silme tedavileri.
* Cilt bakımı, Kalıcı makyaj, botoks ve dolgu tedavileri.
* Varis tedavisi
* Estetik ameliyatlar olarak, yüz, meme ve genital bölge estetiği.
* Göğüste herhangi bir iz bırakmadan göğüs büyütme operasyonları
* Ağrısız ve acısız, neşter vurmadan Lipoway Kavitasyon ile zayıflama
* Yine neştersiz radyofrekans mucizesi ile yüz gençleştirme uygulamaları.

İzmir Alsancak da lazer epilasyon, estetik ve güzellik merkezi tercihiniz, İzmir’de ilkleri yaratan ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ebru Durmuş yönetiminde profesyonel çözümler sunan Myra Estetik olabilir. Myra estetik hakkında daha ayrıntılı bilgi almak veya randevu işlemleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Myra estetik web sitesinde online bilgi edinme imkanına da sahipsiniz.

Myra Estetik – Lazer Epilasyon Alsancak İletişim Bilgileri
Adres: Ali Çetinkaya Bulvarı No:9 D:4  Alsancak – İzmir
Telefon: 0232 421 30 64
E-Posta: bilgi@myraestetik.com
Web Site: myraestetik.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git