Myra Estetik – Lazer Epilasyon Alsancak

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

25 Aralık 2010 tarihinde eklendi, 1.197 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 11:59 am yapılmıştır

Alsancak lazer epilasyon merkezleri arasında sayabileceğimiz Myra lazer epilasyon merkezi için sadece lazer epilasyon merkezi dersek çok eksik kalacak. Myra Estetik adı ile İzmir Alsancak da lazer epilasyon dahil, estetik ve güzellik alanında birçok uygulama ile hizmet veren merkezde, Op. Doktor. Ebru Durmuş yönetiminde Estetik ameliyatlar da yapılıyor. İzmirin yenilikçi ve ilkleri gerçekleştiren estetik merkezlerinden olan Myra Estetik Doktoru Ebru Durmuş estetik ve güzellik konulı tv programlarında da sıkca yer alıyor. Ayrıca basında da Myra Estetik hayli güven veren ve sağlıklı uygulamalar gerçekleştiren merkezlerden biri olarak tanınıyor.

Alsancak Myra Estetik  ‘de yapılan bazı uygulamaları ise aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;
* Epilasyon uygulamaları, Lazer epilasyon ve iğneli epilasyon ile istenmeyen tüylerinize profesyonel olarak kalıcı çözümler.
* Lazer ile dövme silme tedavileri.
* Cilt bakımı, Kalıcı makyaj, botoks ve dolgu tedavileri.
* Varis tedavisi
* Estetik ameliyatlar olarak, yüz, meme ve Özel Bölge estetiği.
* Göğüste herhangi bir iz bırakmadan göğüs büyütme operasyonları
* Ağrısız ve acısız, neşter vurmadan Lipoway Kavitasyon ile zayıflama
* Yine neştersiz radyofrekans mucizesi ile yüz gençleştirme uygulamaları.

Daha Fazlası  Sevgi Medlife Lazerli Epilasyon ve Güzellik Merkezi - Bahçelievler

İzmir Alsancak da lazer epilasyon, estetik ve güzellik merkezi tercihiniz, İzmir’de ilkleri yaratan ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ebru Durmuş yönetiminde profesyonel çözümler sunan Myra Estetik olabilir. Myra estetik hakkında daha ayrıntılı bilgi almak veya randevu işlemleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Myra estetik web sitesinde online bilgi edinme imkanına da sahipsiniz.

Daha Fazlası  Adıyaman Clinic Parmida Estetik ve Güzellik Merkezi Nasıl?

Myra Estetik – Lazer Epilasyon Alsancak İletişim Bilgileri
Adres: Ali Çetinkaya Bulvarı No:9 D:4  Alsancak – İzmir
Telefon: 0232 421 30 64

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git