Özel Mediderm Lazer Epilasyon Polikliniği – Alsancak

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
18 Mart 2011 tarihinde eklendi, 1.463 kez okundu.

Özel Mediderm Lazer Epilasyon Merkezi Ve Polikliniği İzmir Alsancak’ta, Alsancak İş Bankası karşısında hizmet vermektedir. Alsancak Lazer Epilasyon, Güzellik Merkezi Özel Mediderm Polikliniği Medislim Tıbbi Sağlık Estetik Güzellik Merkezi Ltd. Şti. kuruluşudur.

Özel Mediderm Polikliniği‘nde Dermatoloji Uzmanı Doktor İçten Önaldı ve Doktor İbrahim Tanju Adalı uzman hekim olarak görev almaktadır. Burada yapılan tüm estetik, güzellik ve lazer epilasyon uygulamaları bu uzman hekimler gözetiminde deneyimli çalışanlar tarafından hijyenik koşullarda gerçekleştirilir.

İzmir Özel Mediderm Lazer Epilasyon Merkezi ve Polikliniği’nde istenmeyen tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmanız için herkese uygun kalıcı epilasyon yöntemleri kullanılmaktadır. Lazer Epilasyon uygulaması Alexandrite Lazeri, Diot Lazer ve Nd:Yag Lazer Epilasyon cihazları yardımıyla yapılmaktadır. Digital spektrofotometre yardımı ile cilt rengi ve kıl rengi tayin edilerek kıl yapısı aydınlanır ve lazer epilasyon tedavisine bu şekilde başlanır. Lazer epilasyonun başarısı artar ve seans sayısı azalır.

Mediderm Estetik, Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi‘nde ayrıca cilt ve vücut bakımları, gençleştirme seansları, zayıflama uygulamaları, bölgesel incelme programları, saç mezoterapisi, cilt mezoterapi uygulamaları gibi uygulamalarda gerçekleştirilmektedir. Bilgi için aşağıdaki iletişim adreslerinden faydalanabilirsiniz.

Özel Mediderm Polikliniği Lazer Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri
Adres   : Dominik Cad. No:5 K:1 D:1 Alsancak/İzmir
Telefon : 0232 464 22 00
Cep Tel : 0532 4979924
E-mail  : info@mediderm.com.tr

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git