Su Güzellik ve Lazer Epilasyon Nasıl? Şanlıurfa

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
14 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 902 kez okundu.

Güzellik salonlarının kaliteli ve mükemmel özelliklerinden bir yana çıkarak hazırladığımız bu konumuzda Su Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezş hakkında detaylı bir konu hakkında yazalım dedik. Güzellik salonlarında öncelik olarak beklenen ve güzellik salonlarıda ilk olarak aranan özelliklerden biride firmanın kalitesidir. Firma kalitesi olarak ve firmanın müşterilerine aşıladığı hizmet politikasını ele alarak hazırladık bu konumuzu.

Su güzellik salonunun 2017 yılına özel olarak bir fiyat hazırladıklarını görüyoruz. Firmanın hem gel kazan hem getir kazan olayına istinaden hazırlamış oldukları epilasyon tercihlerini sizlere sunalım dedik.

Su güzellik ve Lazer Epilasyon 2017 Fiyat Listesi.

Tüm Vücut Epilasyon: 849 TL
Koltuk Altı Epilasyon 5+5 Erkek: 249 TL
Kalıcı Kaş (kontur): 349 TL
1 Yıllık Cilt Bakımı: 349 TL
Koltuk Altı Epilasyon 5+5 Bayan: 149 TL

Gerçekten fiyatlarındaki mükemmel uygunluk gözden kaçmıyor diyebiliriz. Ama yinede pazarlık yapmayı unutmayınız.

Lazer Epilasyonda güzel ve kaliteli bir firma olan Su lazer epilasyon sağlam ve kaliteli bir hizmet sunan firmalar arasında geçmektedir. Kullanıcılarımıza özel olarak firma ile çalışmanız sonrası olumlu olumsuz düşüncelerinizi konu altında bizimle paylaşmanız ve firma hakkında gerçekten bir kaçtane gelen mail gibi güzel ve kaliteli hizmet sunup sunmadıklarını öğrenmek istiyoruz…

Firma İletişim Bilgileri:

Adres :Mimar Sinan Mah. 119. Sk. No: 14/A (Halk Eğitim Arkası – Berceste Karşısı) Bahçelievler Haliliye/ Şanlıurfa
Telefon :0(542) 203 50 31 – 0(544) 313 50 05 – (414) 312 50 05
Fax : (414) 312 50 05
E-Mail : bilgi@suguzellikurfa.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git