Yozgat Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

20 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 5.819 kez okundu.

Son Güncelleme Şubat 25th, 2019 Saat 03:24 pm yapılmıştır

Merhaba değerli arkadaşlar bu haftaki konumuzda sizlere Yozgat ilinde lazer epilasyon yapanlar, Yozgat lazer epilasyon Şikayetleri ve Yozgat Lazer Epilasyon Önerilerinizi sunacağız.

Lazer epilasyon yaptırmak artık eskisi kadar kolay olmamakla her aklına esen kişinin bir lazer epilasyon firması açmasından kaynaklı olaraktan bir çok lazer yaptıran arkadaşların memnuniyetsizliklerini duyduklarımızı söyleyebiliriz.

Lazer Epilasyon yaptırmak  isteyen kullanıcılarımızın bu konu hakkında bizlere sık sık gelen sorulara cevap verme niteliğinde bu konuyu hazırlama ihtiyacı duyduk diyebiliriz.

Yozgat şehrimizin ufak olmasından kaynaklı elle tutulur pek az Lazer Epilasyon ve güzellik salonlarının az olmasından dolayı en kayda değer ve müşteri memnuniyetini en çok değer veren firmaları ele alma gereği duyduk.

Daha Fazlası  Etap Güzellik Salonu ve Lazer Epilasyon Merkezi - Rize

Yozgat Lazer Epilasyon Şikayetleri

Lazer epilasyon şikayetleri olarak il il sayfalara ayırarak hazırladığımız bu içeriğimizde sizde ilinizde memnun kalmadığınız sizleri üzen, hem maddi, hem zaman ve hemde manevi olarak sıkıntıya düşüren firmaları aşağıdaki YORUM kısmındaki bölümden yorum yaparak bizleri ve gidecek kişileri bilgilendirmiş olursunuz.

Yozgat Lazer Epilasyon Tavsiye

Bu sayfamızda yukarıda dediğimiz gibi hem lazer epilasyon şikayetleri yaptığımız gibi hemde önereceğiniz lazer epilasyon firmalarınıda burada paylaşabilirsiniz.

Yozgat Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezleri

ZEYNEP KUAFÖR VE GÜZELLİK SALONU
Aşağı Nohutlu Mah. Şeyhzade Cad. 2 Yozgat Merkez, Yozgat
03542176088

NUR GÜZELLİK SALONU
Medrese Mah. Sivas Cad. 1 Hacı Bekir Akyol Apt. K:1 Yozgat Merkez, Yozgat
03542170259

Daha Fazlası  Antakya Özel Akademi Hastanesi Lazer Epilasyon Yaptıranlar

Edalım Güzellik Salonu
Adres medrese mah çubukcu sok.no5/1doktorlar apt (Pazar istanbul karşısı)

0554 819 7992

Sorgun Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi
Çay Mahallesi Muzaffer Çetin Cad. no :14 Sorgun /YOZGAT
0354 415 45 05-06

Nazar Epilasyon ve Güzellik Merkezi
Agah Efendi Mah. Sanayi Cad. No:2j
Sorgun / Yozgat
 0544 231 70 21
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Yozgat Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet Konusuna 10 Yorum Yapıldı
  1. figen dedi ki:

    Yorumunuzedalım güzellikmerkezine kesinlikle gitmeyiniz çok pis biyer lazer başlıkları irenç önden ilgileniyolar ücreti alınca önemsemiyolar

  2. filiz dedi ki:

    Yorumunuz edalım güzellik merkezine kesinlikle gitmeyiniz çok pis biyer lazer başlıkları irenç önden ilgileniyomuş gibi yapıyolar ücreti alınca hiç önemsemiyolar

  3. figen dedi ki:

    Yorumunuzedalım güzellik merkezine kesinlikle gitmeyiniz çok pis biyer lazer yaparken hem beniyaktılar hemde önden ücreti alıyolar bidaha yüzüne bile bakmıyolar

  4. Anonim dedi ki:

    Yorumunuz…

  5. Elif gürel dedi ki:

    Kesinlikle edalım güzellik salonuna gitmeyiniz. Steril sartlara uymadığı için hastaliğa yakalandım. lazer basligi malesef ki kisiye ozel degil bosuna gidip hem paranizdan hem sagliginizdan olmayin

  6. Fatma Dalgıç Alemdağ dedi ki:

    Merhaba yazınızda paylastıgınız sorgun guven hastanesınde hızmetımız sonlanmıstır artık Sorgun lazer epilasyon ve güzellik merkezi adı altında hızmet vermekteyız duzeltme yapabilir misiniz

    1. Uzman Recep Kaya dedi ki:

      gerekli düzenleme yapıldı Fatma Hanım.

  7. Defne ERBAY dedi ki:

    Merhaba lazer epilasyon konusunda bizde YOZGAT \ SORGUN da hizmet vermekteyiz sizden ricam bizide yazınızda ekleyebilir Misiniz? Mail adresinden ulaşılabilirseniz memnun oluruz teşekkürler..

    1. Uzman Recep Kaya dedi ki:

      mail ile iletişime geçildi.

      1. Eda çelik dedi ki:

        Merhaba recep bey edalım güzellik salonu adres ve telefon değişmiştir rica etsem düzenleme yapılanilirmi
        Tel 5548197992
        Adres medrese mah çubukcu sok.no5/1doktorlar apt
        (Pazar istanbul karşısı)

Sayfa başına git