Buz Lazer Epilasyon – Soprano ice Buz Lazer Yaptıranlar ve Yorumları

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

30 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 6.178 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Son dönemin en çok merak edilen lazer epilasyon yöntemlerinden biri olan Buz lazer uygulamasına bu yazımızda yer verelim istedik. Daha önce Buz lazer epilasyon tecrübesi yaşamış olan ziyaretçilerimiz varsa, içeriğimizin altına yorumları ile detek vermeleri de diğer ziyaretçilerimiz açısından faydalı olacaktır.

Nedir Buz lazer epilasyon?
Lazer epilasyonda son teknoloji olarak ün yapmış bir epilasyon yöntemidir. Ütüleme epilasyonun geliştiricisi Alman Alma Lasers firması tarafından piyasa sürülmüş olan Soprano ice lazer cihazı ile gerçekleştirilen bir tedavidir. Sistem 810 nm dalga boyu ile çalışan bir diode lazer işlemi üzerine kuruludur.

Peki son dönemde Soprano ice cihazı ile buz lazer epilasyonu bu kadar popüler yapan avantajları nelerdir?
Soprano ice lazer cihazı ile epilasyonun diğer yöntemlere göre avantajları uygulamanın çok daha hızlı sonuçlanması ve çok daha acısız bir epilasyon vaadetmesidir. Çünkü buz lazer epilasyonda cihaz başlığı tüylere lazer ışını atarken attığı bölgeye cihazın başlığında bulunan buz gibi soğumuş uç ile buz tedavisi uygulayarak acı hissini soprano-buz-lazer-epilasyon-yaptiranlarneredeyse sıfıra indirmektedir. Böylece sanki masaj yapılırmışçasına bir konfor ile buz lazer uygulaması gerçekleştirilmektedir. Özellikle acı eşiği düşük bayanlarda, ütüleme epilasyonda dahi acı hissettiğini belirten bayanlar için yeni moda soprano ice diode teknolojisi ile buz lazer epilasyon olmuştur. Buz lazer tedavisinin bir diğer artısı her mevsim uygulanabilir bir Özel Bölgeliğiğe sahip olmasıdır. Yine Buz lazer dendiğinde en önemli detaylardan biride cihaz başlığının diğer lazer epilasyon cihazlarına göre 2 kat büyük olması, bunun sonucu olarak da seans süresi ve sayılarının yarı yarıya düşmesi diyebiliriz.

Daha Fazlası  Lazer Epilasyon Öncesinde Neler Yapmalı

Buz lazer epilasyon (Soprano ice diode) yaptıranlar ve yorumları;
Henüz yeni yeni popüler olan ve lazer epilasyonda ağrı, acı çeken birçok kişinin merakla araştırdığı, yaz kış farketmeksizin lazer yaptırmak isteyenlerin başvurmayı düşündüğü Soprano ice buz lazer epilasyon uygulamasının internetteki yorumlarını incelediğimizde genellik tamamen acısız olduğu ve ilk seansda dahi %20-30 olumlu sonuçlar doğurduğu görüşlerine ulaştık. Eğer sitemiz ziyaretçilerinden de daha önceden buz lazer yaptıranlar varsa aşağıdaki yorum kutucuğuna yazacakları yorumları ile nerede yaptırdıkları, sakıncası yoksa fiyat bilgileri, memnuniyetleri veya şikayetleri vb. cümleleri ile bizleri ve diğer site sakinlerimizi bilgilendirebilirler.

Daha Fazlası  Lazer Epilasyon Nedir ve Çeşitleri Nelerdir?
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Buz Lazer Epilasyon – Soprano ice Buz Lazer Yaptıranlar ve Yorumları Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. adem dedi ki:

    şuan en sağlam ve en acısız bir yöntem olarak karşımıza çıkan yöntem ise buzlazerdir.

Sayfa başına git