Dudak Üstü Lazer Epilasyon Ve Dudak Üstü Lazer Fiyatları

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

22 Mayıs 2013 tarihinde eklendi, 4.396 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Lazer epilasyon uygulamaları arasında Özel Bölgelikle bayanlarda dudak üstü lazer epilasyon yaptırmak en çok tercih edilen uygulamalardandır. Bu yazımızın içeriğinde dudak üstü lazer epilasyon ile ilgili merak ettiklerinizi, dudak üstü lazer epilasyon kaç seans sürer, işlem nasıl gerçekleştirilir, dudak üstü lazer epilasyon fiyatları nelerdir gibi konuları bulabilirsiniz. Ayrıca yazının altında dudak üstü lazer epilasyon yaptıranların yorumlarını da okuyabilirsiniz.

Dudak üstü tüylerinin alınmasında Özel Bölgelikle bayanlar iplik ile alma, tüy dökücü kullanma gibi geçici yöntemlerin dışında, ağrı ve acı duyulmadan ve kalıcı olarak çözüm alabilecekleri dudak üstü lazer epilasyon uygulamasını tercih ediyor.

Daha Fazlası  Ultrasonik Lazer Epilasyon - Ultrasonik Epilasyon Nedir

Peki dudak üstü lazer epilasyon kaç seans sürer, kaç seansta istenilen sonuçlara ulaşılmakta diye bir soru aklımıza takılır. Dudak üstü lazer epilasyon yani bıyık lazer epilasyonu dediğimiz uygulama yaklaşık 8-10 seans sürmektedir. Bu seanslar sonrasında tüysüz, kılsız dudak üstü güzelliğinize kalıcı olarak kavuşmanız mümkündür. Bıyık lazer epilasyon uygulamasında genellikle diode lazer epilasyon cihazı tercih edilir.biyik-dudak-ustu-epilasyon

Bir diğer aklımıza takılan konu ise uygulamanın ücretidir yani dudak üstü lazer epilasyon fiyatlarıdır. Normal olarak dudak üstü lazer fiyatları, işlemi yaptıracağınız merkeze, cilt yapınıza ve epilasyon bölgesinin alanına göre değişiklik gösterecektir. Ancak uygulama ile ilgili fikir verme açısından ortalama bir fiyat verecek olursak  dudak üstü lazer epilasyon fiyatları 20 – 50 TL arasında değişmektedir. Tabi bu fiyatlar seans fiyatlarıdır.

Daha Fazlası  Radyofrekans ile Kalıcı Epilasyon

Ziyaretçilerimiz arasında daha önce dudak üstü lazer epilasyon yaptıranlar varsa değerli yorum ve görüşlerini, ödedikleri seans ücretini, sonuçlarını vb. aşağıdaki yorum kutucuğuna paylaşmaları halinde, yaptırmayı düşünen ziyaretçilerimize de en doğru ve gerçekçi bilgiyi sağlamış olurlar. Dudak üstü lazer epilasyon hakkındaki değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Dudak Üstü Lazer Epilasyon Ve Dudak Üstü Lazer Fiyatları Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Meral dedi ki:

    Bende dudak üstü lazer epilasyona gidiyorum muğla da seansı öğrenci indirimiyle 20 tl.
    2 seans yapıldı fakat gözle görülür bir etki yok sanırım ilk etap olduğu için. 6 seans daha gitmeyi düşünüyorum

Sayfa başına git