Dudak Üstü Lazer Epilasyon Ve Dudak Üstü Lazer Fiyatları

Lazerepilasyonu.net; Lazer epilasyon, Lazer epilasyon fiyatları, cihazları ve lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
Not: Bu konu Opr. Dr. Recep KAYA tarafından siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olup bilgi vermek amaçlıdır. Herhangi bir muayene yapılmadan önce kesinlikle muayene yapılması gerekmektedir...............

Lazer epilasyon uygulamaları arasında özellikle bayanlarda dudak üstü lazer epilasyon yaptırmak en çok tercih edilen uygulamalardandır. Bu yazımızın içeriğinde dudak üstü lazer epilasyon ile ilgili merak ettiklerinizi, dudak üstü lazer epilasyon kaç seans sürer, işlem nasıl gerçekleştirilir, dudak üstü lazer epilasyon fiyatları nelerdir gibi konuları bulabilirsiniz. Ayrıca yazının altında dudak üstü lazer epilasyon yaptıranların yorumlarını da okuyabilirsiniz.

Dudak üstü tüylerinin alınmasında özellikle bayanlar iplik ile alma, tüy dökücü kullanma gibi geçici yöntemlerin dışında, ağrı ve acı duyulmadan ve kalıcı olarak çözüm alabilecekleri dudak üstü lazer epilasyon uygulamasını tercih ediyor.

Peki dudak üstü lazer epilasyon kaç seans sürer, kaç seansta istenilen sonuçlara ulaşılmakta diye bir soru aklımıza takılır. Dudak üstü lazer epilasyon yani bıyık lazer epilasyonu dediğimiz uygulama yaklaşık 8-10 seans sürmektedir. Bu seanslar sonrasında tüysüz, kılsız dudak üstü güzelliğinize kalıcı olarak kavuşmanız mümkündür. Bıyık lazer epilasyon uygulamasında genellikle diode lazer epilasyon cihazı tercih edilir.biyik-dudak-ustu-epilasyon

Bir diğer aklımıza takılan konu ise uygulamanın ücretidir yani dudak üstü lazer epilasyon fiyatlarıdır. Normal olarak dudak üstü lazer fiyatları, işlemi yaptıracağınız merkeze, cilt yapınıza ve epilasyon bölgesinin alanına göre değişiklik gösterecektir. Ancak uygulama ile ilgili fikir verme açısından ortalama bir fiyat verecek olursak  dudak üstü lazer epilasyon fiyatları 20 – 50 TL arasında değişmektedir. Tabi bu fiyatlar seans fiyatlarıdır.

Ziyaretçilerimiz arasında daha önce dudak üstü lazer epilasyon yaptıranlar varsa değerli yorum ve görüşlerini, ödedikleri seans ücretini, sonuçlarını vb. aşağıdaki yorum kutucuğuna paylaşmaları halinde, yaptırmayı düşünen ziyaretçilerimize de en doğru ve gerçekçi bilgiyi sağlamış olurlar. Dudak üstü lazer epilasyon hakkındaki değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu içerik 2.851 kez okundu.

Etiketler:

Dudak Üstü Lazer Epilasyon Ve Dudak Üstü Lazer Fiyatları Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Meral dedi ki:

    Bende dudak üstü lazer epilasyona gidiyorum muğla da seansı öğrenci indirimiyle 20 tl.
    2 seans yapıldı fakat gözle görülür bir etki yok sanırım ilk etap olduğu için. 6 seans daha gitmeyi düşünüyorum

Sayfa başına git