Lazer Epilasyonda Yılbaşı Kampanyası – Kadıköy Şifa Sağlık

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
20 Aralık 2010 tarihinde eklendi, 1.400 kez okundu.

Yılbaşı öncesi lazer epilasyon yaptırarak yeni yıla istenmeyen tüylerinden arınmış, yepyeni girmek isteyenler için Kadıköy Sağlık şifa grubu yılbaşı kampanyası sunuyor. Kampanya sadece lazer epilasyon ile de sınırlı değil. Yepyeni bir yıla estetik ve güzellik bakımından da yepyeni girmeniz için Kadıköy sağlık ve Şifa Grubu, hastane ortamında, alanında uzman doktor ve sağlık personeli ile lazer epilasyon, mezoterapi, karboksiterapi, kimyasal peeling, Mezolifting, lazer ile cilt lekeleri yok etme, cilt bakımı ve medikal estetik uygulamalaarında 2011 yılbaşı için özel kampanyalar sunuyor.

Kadıköy Sağlık ve Şifa grubu bünyesindeki Kadıköy Şifa Ataşehir hastanesi Sağlıklı Yaşam Polikliniği tarafından sunulan yılbaşına yenilenerek girin kampanyası 20 Aralık ile 31 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak. Yılbaşına özel lazer epilasyon fiyat bilgisi veya diğer estetik uygulamaları fiyat bilgisi, kampanya detayları ve randevu işlemleriniz için 0 533 349 56 88 telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy Sağlık ve Şifa Grubunun Yılbaşına özel estetik ve güzellik kampanyası 20 – 31 Aralık tarihleri arasını kapsayacak. Randevu almak için acele edin.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git