Lazer Epilasyonda Yılbaşı Kampanyası – Kadıköy Şifa Sağlık

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

20 Aralık 2010 tarihinde eklendi, 1.622 kez okundu.

Yılbaşı öncesi lazer epilasyon yaptırarak yeni yıla istenmeyen tüylerinden arınmış, yepyeni girmek isteyenler için Kadıköy Sağlık şifa grubu yılbaşı kampanyası sunuyor. Kampanya sadece lazer epilasyon ile de sınırlı değil. Yepyeni bir yıla estetik ve güzellik bakımından da yepyeni girmeniz için Kadıköy sağlık ve Şifa Grubu, hastane ortamında, alanında uzman doktor ve sağlık personeli ile lazer epilasyon, mezoterapi, karboksiterapi, kimyasal peeling, Mezolifting, lazer ile cilt lekeleri yok etme, cilt bakımı ve medikal estetik uygulamalaarında 2011 yılbaşı için Özel Bölge kampanyalar sunuyor.

Daha Fazlası  Sevgililer Günü için Lazer Epilasyon ve Bakım

Kadıköy Sağlık ve Şifa grubu bünyesindeki Kadıköy Şifa Ataşehir hastanesi Sağlıklı Yaşam Polikliniği tarafından sunulan yılbaşına yenilenerek girin kampanyası 20 Aralık ile 31 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak. Yılbaşına Özel Bölge lazer epilasyon fiyat bilgisi veya diğer estetik uygulamaları fiyat bilgisi, kampanya detayları ve randevu işlemleriniz için 0 533 349 56 88 telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Daha Fazlası  Lazer Epilasyon Şikayetleri - Epilasyon Merkezi Yorum ve Şikayet

Kadıköy Sağlık ve Şifa Grubunun Yılbaşına Özel Bölge estetik ve güzellik kampanyası 20 – 31 Aralık tarihleri arasını kapsayacak. Randevu almak için acele edin.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git