Lazer Epilasyon Sonrası Tatil ve Güneşlenme İpek Hanım

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

4 Haziran 2018 tarihinde eklendi, 556 kez okundu.

Soru: Merhabalar Hocam. Ben 5 temmuzda lazer seansımı yaptıracağım 25 temmuzda da tatilde olacağım herhangi bir sorun olur mu acaba?

Cevap: Merhaba İpek Hanım. İlk olarak tatilinizi güzel ve zevkli ve bol enerjili geçirmenizi dilerim. Lazer epilasyon sonrası tatil olayı gerçekten çok önem arz eden bir konu olmaktadır. Lazer epilasyon sonrası tatil yapmak güneşlenmek yada güneşe çıkmak bakışı altında değerlendirilmelidir. Bir çok arkadaşımızın bu konuda çok büyük soruları ve sıkıntıları olduğunu bilmekteyiz. Bu sebepledir ki bizde bu soruna çözümler bulma konusunda sıkıntılar çekmekteyiz.

Daha Fazlası  Lazer Epilasyon Sonrası Kıl Tekrar Çıkar Mı?

Lazer epilasyon yaptırdığınız bölge eğer güneş ile temasa geçmeyecekse herhangi bir sorun olmaz. Ama velakin lazer epilasyon yaptırdığınız bölge güneş ile temasa açıksa bu bölgelerde, lazer epilasyonun derinizi yaktığından kaynaklı olarak deriniz güneş ışınlarına karşı korumasız kalmaktadır. Bu sebepledir ki en çok karşılaştığımız bir durum olan yüzlerde oluşan çiller başa bela olmaktadır. Tabi sadece yüz bölgesi olarak bakılmamakta dekolte bölgesindede aynı sorun oluşmakta hatta bacaklarda bile bu sorun baş göstermektedir.

Daha Fazlası  Alın Tüyleri için Lazer Epilasyon Seans Ücreti?

Gelelim İpek hanımın sorusuna İpek hanımın gözünden cevap vermeye vücut yapınız hakkında çok büyük bir bilgiye sahip olamamamla birlikte eğer ki şahsi fikrimi merak ediyorsanız ben lazer yaptırmaz tatil dönüşünü beklerdim.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git