Yüzde Oluşan Akne ve Boşluklar Lazer Tedavisi Mümkün mü?

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
16 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 251 kez okundu.

Soru: İyi günler hocam. Yüzümde fazlasıyla akne ve çukurlar mevcut, acaba yüzümdeki akne ve çukur oluşumlarını lazer tedavisi ile yok etmek yada en aza indirmek mümkün müdür. Kütahya’da ikamet ediyorum.

Cevap: Merhaba Atakan Bey. İlk olarak lazer tedavisi bir çok çözüme kavuşturmak amacıyla kullanılabilmektedir. Bunlardan en önemlisi ve en etkilisi ise istenmeyen tüylerde gerçekleşmektedir. Ama aynı zamanda akne tedavisinde de aktif olarak lazer cihazları kullanılmakta ve önermekteyiz.

Bir çok hem erkek ve hem bayanların en kötü korkulu rüyaları haline gelen aknelere en güzel tedavi ise lazer akne izi tedavisi almaktadır. Lazer akne izi tedavisi cildin altına gönderdiği 60 C derecedeki ısı ışınları ile akne izlerinin oluşturduğu boşlukları ciltteki kolajen lifleri çekilir ve boşlukların gerilerek yok olmasını sağlamaktadır.

yüzde oluşan akne izleri

Lazerle gerçekleştirilen tedavilerde ilk seanslarda iyileşme görülse de aslında tam anlamıyla iyileşme 6-12 ay arasında görülmektedir.  Lazer cihazları ile hem aknelerinizden kurtulmanızı sağlar hemde aknelerinizin oluşturduğu boşlukları çukurları uygun bir biçimde kurtulmanızı sağlamaktadır.

Atakan Bey eğer dilerseniz Kütahya şehrindeki kaliteli lazer firmalarına giderek akne ve silvilcelerinizden kurtulmak ve firmaları öğrenmek için >>>> Kütahya Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet <<<< konusunu inceleyiniz.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git