Roxy Pocket Shaver Yüz Epilatörü Nasıl? Kullananlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

18 Ekim 2020 tarihinde eklendi, 13 kez okundu.

Diğer epilatörlerden farklı olarak sadece yüz için kullanmaya uygun olan bir üründür Roxy Pocket Shaver Yüz Epilatörü.  Diğer epilatörlerin aksine sadece yüz için çene yanak üst dudak gibi bölgelerin istenmeyen tüylerinin temizlenmesinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Hadi ilk olarak teknik özelliklerine bakalım.

Roxy Pocket Shaver Yüz Epilatörü Teknik Özellikleri

  • Tek kademeli hız ayarı
  • Islak ve Kuru Kullanmaya uygun
  • Pil ile rahat kullanım
  • Yıkanabilir Başlık

Roxy Pocket Shaver Yüz Epilatörü Kullanım Bölgeleri

  • Çenede
  • Yanakta
  • Dudakta
  • Diğer YÜZ hatlarında kullanım içindir.

Roxy Pocket Shaver Yüz Epilatörü Nasıl? Kullananlar

Roxy Pocket Shaver Yüz Epilatörü Fiyatı?

Ortalama olarak 100 TL gibi bir fiyata satılmaktadır. Fiyat olarak aslında bakarsanız bence yüksek bir fiyat tutmaktadır. Diğer farklı ürünlere bakabilirsiniz.

Daha Fazlası  Philips Satinelle HP6423 Epilatör Nasıl? Kullananlar

Editörün Yorumu

Bu ürün aslında epilatörden çok, jilet traş makinesi diyebiliriz. Kılı çekmez epilatör gibi jilet gibi üstünden keser. Güzel özellik olarak bana en önemli özelliği altın kaplama başlığı olmaktadır. Pilli kullanım yerine güzel bir şarjlı sistem olması daha güzel olabilirdi.

Roxy Pocket Shaver Yüz Epilatörü Kullanıcı Yorumları

O kadar bilgi veriyorsunuz pille çalıştığına dair bir şey yazmamışsınız böyle bir ürünü ilk defa kullanacağım çalışıp çalışmadığını bile bilmiyorum şu an en azından arkasına bir pil koysaydınız değişik de bir şey Kovid19 zamanı bul bulabilirsen…
Traş makinesi olarak çok başarılı, kılları kökünden almıyor.
Verdiğiniz paraya değmez jilet gibi yüzeyden alıyor diken gibi çıkıyor lar tüyler

Kısayol

Daha Fazlası  Philips Satinelle Prestige BRE650 Epilatör Nasıl? Kullananlar
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git