Sinbo SHD-7057 Saç Düzleştirici Nasıl? Kullananlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

5 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 462 kez okundu.

Son Güncelleme Nisan 15th, 2018 Saat 12:13 pm yapılmıştır

Saç düzleştiriciler arasında en uygun fiyata satılan bir ürün diyebilirim. Oldukça uygun fiyat ve fiyat performans oranıyla kendini belle eden bir ürün olmaktadır. Sinbo SHD-7057 saç düzleştirici oldukça güzel işler başaran bir ürün olmaktadır. Bu ürünü kullanan herkesin memnun olduğu bir ürün olmaktadır.

Sinbo markasının geçmişten gelen bir kalitesizliğinin ortadan kalktığını bildirmek isteriz. Artık eski günlerde olan kalitesiz üründen ziyade kaliteli ve verdiğiniz parayı oldukça hak eden bir ürün olmaktadır.

Daha Fazlası  Philips Satinelle Epilatör Nasıl Kullananlar?

Fiyat olarak 22.50 TL gibi bir fiyata satılan bir ürün olmaktadır. Kendim ihtiyacım olduğunda direk alabileceğim bir ürün olarak karşıma çıkacağına eminim.

Sinbo SHD-7057 Saç Düzleştirici Teknik Özellikleri

  • 30W Gücünde
  • 200 C’ ye kadar sıcaklık değeri
  • Seramik kaplamalı

Sinbo SHD-7057 Saç Düzleştirici Kullananlar Yorumlar Forum


Mehmet Bey: Ürünü uzun kıvırcık saçlarımın düzleşmesi ve kolay bir biçimde taranması için kullanıyorum. Ben 30 TL’ye aldım bu fiyata bulduğum en uygun üründü diyebilirim.

Daha Fazlası  Sinbo SVC-3459 Toz Torbasız Cyclonic Elektrikli Süpürge

Hande Hanım: Dalgalı saçlarda çok güzel işe yaramaktadır. Orta kaliteli bir ürün olmakla birlikte seramik yapıda olması hoşuma gitti saçlarım arasından kolaylıkla kaymaktadır.


Ece Hanım: Bu ürünü geçen yıl bir mağazada görüp hediye puanımla birlikte aldım. Çok beğendim aslında zor  zamanlarımda en büyük kurtarıcım olmaktadır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Sinbo SHD-7057 Saç Düzleştirici Nasıl? Kullananlar Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. dilara dedi ki:

    bende de vardı birkaç sene kullandım sonra elimde patladı -.-

Sayfa başına git