Çene Lazer Epilasyon Fiyatı Yaptıranlar Yorumlar

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
7 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 1.773 kez okundu.

Birçok bayan arkadaşımızın en korkulu rüyası olan hem çene altında hem çene üstünde yer alır istenmeyen tüyler. Birde kalın ve kara ise o kıl o zaman sıkıntı daha büyük diyebiliriz. Bu konuyu açmamızdaki en büyük gaye olarak aklımıza gelen en önemli etken olarak karşımıza hormonal bozukluklar gelmektedir. Bayan arkadaşlarımızın bu büyük sorun karşısında denedikleri binlerce yöntem bulunmaktadır. Tabi farklı farklı yöntemler denense de en büyük ve etkili tek yöntemin lazer epilasyon olduğunu hemen hemen herkes bilmektedir.

Lazer epilasyonun uygun fiyat ve kalıcı çözümü sayesinde halk tarafından tercih edilmekte aynı zamanda teknolojik olarak son sistem olması herhangi bir yan etkinin görülmesini de engellemektedir. Geçen yıl kliniğime gelen bir hastamın çene kılları konusunda muzdarip olduğunu ve de neredeyse 10 farklı firmaya gittiğini bana bildirdi. Hiçbirinde kesin çözüm bulamayan arkadaşımızı birde ben muayene ettim. Yaptığım muayene sonucunda gittiği diğer firmaların arkadaşımızın hem canını çok yaktığı hemde maddi olarak zorluğa soktuğunu anladım. Arkadaşımıza ücretsiz bir şekilde hizmet vereceğimi ve yılların bana sağladığı deneyim ile lazer epilasyon cihazlarımla bir işlem gerçekleştirdim. Sonucunda hem hastam mutlu oldu hemde ben. Şuan tam 1 yıldır çene bölgesinde hiçbir tüylenmenin olmadığını bildirmekte ve arkadaşımız sayesinde yüzlerce müşteriye sahip oldum. 

Tabi bazı arkadaşlarımız şimdi lazer epilasyon konusunda muzdarip olduklarını ve sıkıntılar yaşadıklarını duymaktayız. Bunun en önemli sebebi ise işgüzar firmalar oluşturmaktadır. İşgüzar firmaların sadece para için insanların hayatlarıyla vücutlarıyla deneme yanılma yoluyla zarar vermeleri bu gibi sorunların ortaya çıkmasına sebep olmaktadır.

Hamileyken Çene Lazer Epilasyon Yapılır Mı?

Hamile ve hamilelik şüphesi olan hiçbir arkadaşımıza lazer epilasyon önermemekteyiz ve yapmamaktayız.

Çene Bölgesi Lazer Epilasyon Fiyatı

Çene bölgesi için lazer epilasyon yaptırmak isteyen arkadaşlarımız için fiyat konusunda sıkıntı yaşamamaları için bu konumuzu hazırladığımızı bildirmek isteriz. Çene bölgesinde lazer epilasyon yaptıracak arkadaşlarımız için çene lazer epilasyon seans fiyatı ortalama 30 TL tutmaktadır. Eğer Kredi Kartı ile ödemeyi seçerseniz 3 TL fark ile cebinizden 33 TL çıkmaktadır.

Çene Tüyleri Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürüyor?

Çene tüyleriniz için lazer epilasyon yaptıran ve yaptıracak arkadaşlarımızın en büyük sorunu zaman olmaktadır. Sık sık uzun süre kliniklere gitmeyi sevmeyen arkadaşlarımız çene bölgesi için lazer epilasyon seans süre 3-5 seans arasında sürmektedir. Uzun seans derdine son.

Çene Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Nursel Hanım: Çenemde 2 tane kara ve kalın kıl bulunmakta idi. Recep Hocamın görüşleri sayesinde gidip epilasyon yaptırdım. Şuan artık kıl denen lanet şeyden kurtuldum sizlerede öneririm.

İkbal Hanım: En büyük sıkıntım ve sorunum araında yer alan çene altı kıllarım en büyük sorunumdu. Her düğün ve özel gün öncesi onları ağda vb. ürünler ile almam sonucunda çok fazla şekilde çoğaldığını hissettim. Evde kendi çabalarımla lazer cihazı aldım ve sonuç alamadım. Daha sonra mahallemizde bulunan kliniğe gidip lazer yaptırdım.2 seans gibi sürede kurtuldum.

Anzılha Hanım: Eşimin isteği üzerine gidip üst katımda bulunan firmadan muayene olup başladım. Kısa sürede bittiği hissettim. şuan çok pozitif ve mutluyum.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git