Dövme Sildirme Fiyatı 2018

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
21 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 313 kez okundu.

Merhaba değerli arkadaşlarım bugün sizlere 2018 yılı neticesinde belirlenen 2018 yılı lazerle dövme sildirme fiyatını sizlere sunma gereği duyduk. Birçok arkadaşımız belli bir konuda çok ama çok zorlandığını zamanla yaptıkları bir hatalı dövme işleminden kurtulmanın ne kadar zor olacağını yada nasıl olacağı konusunda pekte bilgi sahibi olmayan arkadaşlarımız için hazırladık bu konuyu.

Dövme sildirme işlemi doğru olarak ele aldığımız da Ülkemizde oldukça yüksek fiyatlara yapıldığını dile getirmenin yanlış olmadığını bildiririm. Ülkemiz şartlarında ve cihazların hepsini yurtdışı menşeiili olması, dolar ile getirilmesinden ve bu gün itibari ile doların 4.00 TL dolaylarında olması bir çok yönden seans fiyatlarını yükselttiğini anlıyoruz. 2010 yıllarında 15.000 TL’ye alınan lazer cihazları şuan 60.000 TL civarlarında satılmaktadır. Bu durum ise seans fiyatlarına da doğrudan etki etmektedir. Bir çok arkadaşın birleşerek belirlediği fiyat listesini sizlere aşağıda sunmak istiyorum.

Dövme Sildirme Fiyatı 2018

2018 Yılı Lazerle Dövme Silme Fiyatı

Tek Renkli Dövmeler İçin Fiyat Tarifesi

12 cm’e kadar dövmeler için 260-360 TL arasında lazerle sildirme işlemi yapılmaktadır.
12 cm’den büyük  dövmeler için 460-560 TL arasında lazerle sildirme işlemi yapılmaktadır.

Çift Renkli Dövmeler İçin Fiyat Tarifesi

12 cm’e kadar dövmeler için 360-460 TL arasında lazerle sildirme işlemi yapılmaktadır.
12 cm’den büyük  dövmeler için 560-760 TL arasında lazerle sildirme işlemi yapılmaktadır.

Boyut Tür Fiyat
Küçük Tek Renk 260-360 TL
Küçük Çift Renk 360-460 TL
Büyük Tek Renk 460-560 TL
Büyük Çift Renk 560-760 TL
Küçük Boyutlu Dövmeler 12 cm’den küçük olmak zorundadır.

Not:Eğer durumunuz bu fiyatlarda dövme sildirme işlemine el vermiyorsa Buraya Tıklayarak dövme silme kremi hakkında  bilgi alabilirsiniz.

Not: Şayet bir diğer yöntem olan dövme şekil değiştirme yöntemini kullanarak dövmenizin üzerine başka dövme yaparak durumu değerlendirebilirsiniz. Bunun içinde şehrinizdeki dövme sildirme merkezlerini öğrenmek için Buraya Tıklayınız.

Not: Dövme Sildirme isteyen arkadaşlarımızın dövmeyi yaptırdıktan sonra en az 12 ay süre geçmesi gerekmektedir. 12 ay süre geçmeyen dövmelerin lazerle silinmesi kesin suretle önerilmemektedir.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git