TR türkiye
sohbet siteleri

Dövme Silme Kremi Kullananlar Kullanıcı Yorumları

Dövme Silme Kremi Kullananlar Kullanıcı Yorumları

Bir zamanlar gençlik hevesi ile yapılan ve sonradan pişmanlık uyandıran bir konu haline gelen Kalıcı Dövmelerden nasıl kurtulacağınız hakkında sizlere bilgiler sunmak istiyoruz. Bir çok bayanın mailler ile bizlere sorduğu en büyük sorular arasında yer almakta olan bir konudur bu kalıcı dövmeler, bayanların zamanla dövmelerden sıkıldıktan sonra ve zamanla vücudun büyüyüp küçülmesinden kaynaklı olarak dövmelerinde deseninin değişmesi görüntü bozukluğuna neden olmaktadır.

Kalıcı olarak yaptığınız ve sonra pişmanlık duyduğunuz dövmelerin lazer hariç bir şekilde temizlenmesine şahit olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz diyebiliriz. dövme sildirme kremi

Farklı bir şekilde üretilen ve kalıcı dövmelerin canını okumaya gelen bir krem ile sizlerleyiz. Kalıcı dövme silme kremi oldukça güzel işler başarabilen kolay ve pratik bir yoldur. Piyasada 100-150 TL arasında bir fiyata sahip olacağınız bir ürün olan ve bir çok kişi tarafından denen bir üründür kalıcı dövme silme kremi.

Kalıcı Dövme Silme Kremi Hangi Tür Dövmelerde Kullanılır?

Kalıcı dövme silme kremi makine ile yapılan renkli dövmeler ve el yapımı dövmeler için kullanmaya uygundur.

Kalıcı Dövme Silme Kremi Hangi Tür Dövmelerde Kullanılmaz?

Mürekkep Kullanmadan Sadece Plastik Külü, Sigara Külü İle Yapılan Dövmelerde Kullanılması Tavsiye Edilmez.

Kalıcı Dövme Silme Kremi Nasıl Kullanılır?

Kalıcı dövme silme kremi genel itibari ile renk pigmentlerinin vücut üzerindeki kalıcı olarak kalan dövmelerin, renkleri parçalayarak vücuttan atılması için oluşturulan bir yöntemdir.

İlk öncelik olarak bölge sıcak su ile güzelce ovalanarak yumuşatılır. Daha sonra ise dövme silme kremini dövmenizin olduğu bölüme yedirerek sürünüz.  3-5 Dakika bekledikten sonra paket içinde çıkan mendil ile bölgeyi siliniz.

Günde 2 defa kullanılması önerilmektedir ve en az iki kullanım süresi 8 saattir. Krem tamamen bitene kadar her gün her gün uygulanması gerekmektedir.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini