Lazerle Dövme Sildirme Yapanlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

13 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 527 kez okundu.

Bir zamanlar bir çok kişinin gençlik ve bir heves ile yaptığı ve sonradan pişman olduğu bir konu olan dövme konusunda sizlere bilgi vermek adına bu konumuzu hazırladık. En çok erkeklerin yeni sevgili yaptıklarında hemen bu anı ölümsüzleştirmek istedikleri ve sonrasında sevgililerinden ayrıldıkları veya pişman olduklarında ilk yapmak isteyecekleri konu arasına dövme sildirme girmektedir.

Binbir uğraş ile yapılan ve bir çok acı ve sızıya yaptırırken maruz kaldığımız dövmelerimizi sildirmek yaptırmaktan daha çok acı,zaman ve para gittiğini belirmekte isteriz.

Daha Fazlası  Burdur Bursa Çankırı Dövme Sildirme Fiyatı

Dövme sildirmek isteyen kişilerin ilk öncelik ile dövmesinin başka bir şekle çevirmesi yararına olacaktır. Şayet başka bir şekle çevirmek istemeyip veya çevrilemeyen dövmeler için teknolojinin nimetlerinden faydalanarak Lazer Uygulaması ile Dövme sildirebilirsiniz.

Lazerle Dövme Sildirme Kaç Seans Sürüyor?

Lazerle dövme sildirme işlemi silinecek dövmenin boyutuyla doğru orantılıdır. Ortalama bir büyüklükteki dövme için 4-8 seans arasında sürmektedir. Her seans arasında 20-25 gün beklemekte gerekmektedir.

Lazerle Dövme Sildirme Fiyatı?

Lazerle dövme sildirmek isteyenlerin en ağrısız olduğu yöntemlerden biri olduğunu söylemek isteriz. Ortalama Lazerle Dövme sildirme Fiyatı olarak 400-500 TL arasında bir fiyat gerektiğini sizlere bildirmek istiyoruz.

Daha Fazlası  Erzurum Giresun Gümüşhane Dövme Sildirme

Lazerle Dövme Sildirme Nasıl?

Lazer ile dövme sildirme işlemi öncelikli olarak lazer ışınlarının dövmenin bulunduğu yeri hedefleyerek pigmentleri öldürdüğü bildirelim. Lazer ile gönderilen ışınlar ile parçalanan pigmentler vücudun kendi yapısı gereği dışarı atarak dövmenizden kurtulmanızı sağlamaktadır.

 

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git