Parmak Üstü Dövme Modelleri !Yeni!

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
31 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 178 kez okundu.

Sevdiğiniz ile ölümsüz bir dövme deneyimi yaşayabileceğiniz bir imkan sunan parmak üstü dövmeler çok güzel bir dövme olmaktadır. Bir çok insanın dövmelerinin görünür olması için tercih sebebi olmaktadır. Dövmelerin en güzel yanlarından biride kalıcı bir biçimde sunulması olmaktadır.

Kalıcı dövmeler her türlü şeye oranla vücuttan atılmasının çok ama çok zor olması insanların onu tercih etmesini sağlamaktadır.  Parmak üstüne yapabileceğiniz ve o zamanki duygularınızı yansıtacak dövmeler ile duygularınızı yansıtabilirsiniz.

Hayvan sevenler için parmaklarına zürafa, kurt, kedi, köpek, arı vb sevdiğiniz tüm hayvanların şeklini dövme olarak yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda karşılıklı olarak sevgililerin birbirinin isminin baş harflerini dövmesini yapabilir. Aynı zamanda karşılıklı olarak yüzük şeklinde sevgililer tarih dövmesi yapabilirsiniz. Aynı zamanda bunlar ve bunlardan fazlasını sizlerde hayal gücünüz ile daha fazlasını sağlayabilirsiniz.

Dövme yaptırmadan önce bazı konularda dikkat etmeniz gerektiğini dövme yaptırdıktan sonra dövmelerin silinmesinin çok zor olduğunu bildirmek isterim. Bir heves ile ve karşınızdaki kişini duygusunu bilmeden sevgilinize hediye amaçlı dövme yaptırmayın sonraki pişmanlıkların unutulması  pek zor olmaktadır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git