Ameliyat Olmadan Yüz Germe Estetiği – Ultherapy

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
7 Eylül 2012 tarihinde eklendi, 978 kez okundu.

Yüz germe veya gençleştirme estetikleri son yılların en çok rağbet gören estetik ameliyatları haline gelmiştir. Ancak son teknoloji ile ameliyat olmadan, operasyonel bir müdahale gerekmeden, enjeksiyon kullanılmadan çok kısa bir sürede yüz gerdirme işlemi yaptırılabilmektedir. Bu teknoloji ilk olarak ABD de uygulanmaya başlayan, günümüzde Türkiye’de uygulamalarına başlanan ve gün geçtikçe tercih edilme oranı artan Ultherapy işlemidir.

ABD’de FDA onayı da alan Ultherapi uygulamasının en önemli artıları tek seansta, yarım saat gibi kısa bir sürede, ağrı ve acı hissedilmeden gerçekleştirilebiliyor olmasıdır. Tek seansta yüz germeye imkan tanıyan Ultherapi işleminin teknolojisi Ultrasound, yani ultrason da dediğimiz, anne karnındaki bebeği izlemeye yarayan teknolojiye dayanmaktadır. Bu işlem sayesinde enjeksiyonsuz, ameliyatsız yüz germe estetiği ve gençleşme mümkün olmaktadır. 30 dakika gibi bir sürede gerçekleştirilen uygulamanın iyileşme süreci de gerektirmemesi pozitif yanlarından birtanesidir. Alanında uzman hekimler tarafından ve tıbbi koşullar altında yapılan Ultherapy sonrası olumlu sonuçlar almak mümkün olup, günlük aktivitelere de herhangi bir kısıtlama gelmemesi, kişinin sosyal hayatı açısından da bir başka artıdır.

Focus ultrasound ile deep sea teknolojisi kullanılarak yüzün alt katmanlarında sıcak noktalar oluşturularak, collegen üretiminin aktifleştirilmesi ve yüzün kendini yenilemeye başlaması işlemi olarak adlandırılan uygulama tek seans olarak yapılır ve etkili sonuçların 60 – 90 arasında gerçekleşmesi beklenmektedir.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Ameliyat Olmadan Yüz Germe Estetiği – Ultherapy Konusuna 0 Yorum Yapıldı
  1. Tuncay dedi ki:

    Merhaba,Ben 32 yasindayim, Benim iki daogmdun sonra goguslerim hem kuculdu hem sarkti, onun icin buyutmek ve diklesmelerini istiyorum. Karin bolgesinde alinan fazla yaglarla boyle bir ameliyamt mumkunmu beni bilgilendirirseniz sevinirim cunku benim icin iki ameliyat birden gelisir cunku ayni zamanda karin bolgesindeki yaglardan kurtulamiyorum.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git