Leda Epi ile Tarama Lazer Epilasyon

Lazerepilasyonu.net; Lazer epilasyon, Lazer epilasyon fiyatları, cihazları ve lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
Not: Bu konu Opr. Dr. Recep KAYA tarafından siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olup bilgi vermek amaçlıdır. Herhangi bir muayene yapılmadan önce kesinlikle muayene yapılması gerekmektedir...............

Bütün Diğer Epilasyon Cihazlarını bir kenara atın. Dünya üzerinde 2 yıl, ülkemizde 4 aydır kullanılan Leda Epi Tarama Lazer Epilasyon ile Acısız, ağrısız, diğerlerine oranla 3-4 kat hızlı ve ince tüylerde başarı oranıyla sektörünün en başarılı cihazıdır. Fda onaylı, % 100 Alman kalitesi ve aktif hava soğutmasıyla acıya ve ağrıya sebep olacak nedenleri yok ediyor.

Hız : Tarama Diyot Lazer Epilasyon sistemi şu ana kadar bilinen Tüm lazer sistemlerinden en az 3 kat hızlıdır. LEDA EPİ 50*12mm spot büyüklüğü ve eşsiz tarama teknolojisi ile en hızlı lazer sistemidir.
Leda Epi bilinen tüm Diode Lazer epilasyon sistemlerinden farklı SCANNER / TARAMA teknolojisi esasına dayanır. Scanner Lazer sistemlerinin dünyadaki öncüsü Alman Lazer devi QUANTEL DERMA ‘nın yeni ürünüdür.

LEDA EPI Avantajları

 • Jel veya herhangi bir soğutucu kozmetik gerektirmez.
 • Hızlı,esnek ve kolay kullanımlıdır.
 • LEDA Epi etkin Diode lazer sonuçlarıyla birlikte ; ALEXANDRITE Lazer ile 90 dakikada , Ütülü/ütüsüz Diode epilasyon sistemlerinin 150 dakikada yaptığı bir komple vücut seansını 30 dakika içersinde gerçekleştirir.
 • LEDA EPİ Diod epilasyon sistemlerinde en hızlı olanıdır.LEDA EPI, LEDA platformunun bir parçası olarak çeşitli avantajlar sunar. ( Upgrade edilebilir opsiyonel başlıklar )
 • Tüm cilt tiplerinde ve kıllarda hızlı etki
 • Epilasyonda High-Power diode sistemi olarak en uygun dalga boyunda uygulama
 • 6 cm2 (50×12 mm) ye ulaşan geniş spot başlığı
 • Hassas ciltler için FHR Fraksiyonel Epilasyon teknolojisi
 • Koyu ciltlerde bile düşük enerji ve düşük akış düzeyinde uygulama yapabilme
 • İnce ve batık kıllarda etkili epilasyon
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu içerik 1.141 kez okundu.

Etiketler:

Leda Epi ile Tarama Lazer Epilasyon Konusuna 1 Yorum Yapıldı
 1. dr. selahattin dedi ki:

  gerçekten diğer diyotlara benzemeyen eşsiz bir cihaz.

Sayfa başına git