Dermaroller ile Dermaterapi Uygulaması – Dermaterapi Fiyatları ve Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

17 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 2.964 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Bu yazımıza Dermaroller nedir nasıl kullanılır? Dermaterapi nedir ne işe yarar gibi soruların cevabını vererek ve ilerleyen kısımlarda da dermaterapi fiyatlarının nasıl olduğuna değineceğiz. Yazımızın altında da dermaroller uygulaması yaptıranların yorumlarını belirtebilecekleri yorum kutucuğumuz mevcut.

Öncelikler Dermaroller nedir diye başlayacak olursak. Üzerinde 150-200 arası iğne bulunan ve bu iğnelerin boyutları 0,2 mm ile 0,5 mm arasında değişen, cilt yüzeyinde mikro düzeyde gözenekler açmaya yarayan alet dermarollerdır. Bu alet sayesinde cilde binlerce kanal açarak dermaterapi uygulamasına geçilir. Bu kanallar 15-20 dakika içerisinde kendiliğinden kapanacak olan ve geriye hiçbir iz bırakmayacak derecede mikro düzeydedir. Dermaterapi nedir ne işe yarar diye devam edecek olursak. Dermaroller ile açılan kanallardan cilde ürün verme uygulamasıdır. Yani cilde yüzeysel olarak uygulanan kürler, ilaçlar, vitaminler vb. dermaterapi ile direk deri altına ulaştırılmış olur.

Daha Fazlası  Body Slim Köpük İle Zayıflama - Lerzan Mutlu Çatırdatma

Dermaterapi tedavisi ile yüzeysel yapılan uygulamalara göre daha etkili ve hızlı sonuçlar elde edilebilmektedir. Çünkü ürün kanallar vasıtası ile herhangi bir emdirme işlemine gerek kalmadan direk deri altına, gitmesi gereken yere gönderilecektir. Daha sonra bu kanallar kendiliğinden iyileşme ve kapanma sürecine girecek ve 20 dakika gibi bir sürede dermaroller-cihazi-dermaterapitedavi seansı sonuçlanmış olacaktır. Sivilce izleri, cilt lekeleri, hamilelik ve güneş lekelerinin tedavisinde, cilt çatlaklarında ve cilt gençleştirmede düzenli uygulanan dermaterapi tedavisi çok iyi sonuçlar vermektedir.

Peki dermaroller ile dermaterapi tedavisi fiyatları ne kadardır. Birçok kişi uygulama yaptırmadan önce fiyat arayışına girmekte ve dermaterapi de fiyat merak konusu olmaktadır. Ancak uygulama için sabir bir fiyat vermek çok zordur. Dermaterapi fiyatları uygulamayı yapacağınız merkeze göre değişiklik gösterecektir. Bu yüzden önce uygulama yapan merkezler hakkında bilgi edinilmeli nereye yaptıracağınıza karar verdikten sonra ilgili merkezden fiyat bilgisi talep edilmelidir. En doğrusu önce kaliteli ve güvenilir bir dermaterapi uygulayan merkezi bulmak daha sonra fiyat konusunu işin yetkilisinden öğrenmektir.

Daha Fazlası  Kaş Kaldırmada Ameliyatlı Estetik Yöntemleri

Peki dermaroller dermaterapi tedavisi yaptıranla memnun mu? Dermaterapi yorumları ne şekilde, memnuniyet ve şikayetler nasıl? Bu konular için ise dermaterapi yaptıranlar her türlü yorum, eleştiri, memnuniyet veya şikayetlerini aşağıdaki yorum kutucuğuna yazarak iletebilir, tüm dermaterapi tedavisi yaptırmayı düşünenleri ve araştırma aşamasında olanları daha detaylı bilgilendirebilirler.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git