Fraksiyonel C02 Lazer – Karbondioksit Lazer Uygulamaları

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
22 Aralık 2010 tarihinde eklendi, 707 kez okundu.

Fraksiyonel CO2(Karbondioksit) Lazer uygulamaları, vücutta herhangi bir nedenden dolayı oluşan izlerin yok edilmesinde kullanılan mucizevi bir yöntemdir. Eskiden vucüdumuzun en olmadık yerlerinde çıkan sivilcelerin bıraktığı izler, ameliyat sonrası geride kalan dikiş izler ve cildimizde oluşan birtakım izler kalıcı olurlar ve hoş bir görüntü oluşturmazlardı. Bunun tedavisi mümkün değildi. Şimdi ise vücuttaki kalıcı izleri yok etmek elinizde. Ne ile mi Fraksiyonel CO2 Lazer tedavileri ile.

Lazer ışınları tek dalga boyunda çalışan ışınlar olup, tedavilerde kullanım alanı giderek artan ve kesin sonuçlara ulaştıran yöntemlerin başında gelmektedir. Globalleşen dünyamızda görselliğin ön plana çıkması ve iletişimin kolaylaşması ile birlikte insanlar dış görünüşlerine daha çok önem verir hale geldiler. Hatta eskiden erkeklerin epilasyon konuşması söz konusu değilken şimdi erkekler de epilasyon yaptırır oldular. Yukarıda değindiğimiz gibi özellikle lazer ile birlikte geliştirilen teknolojilerde büyük oranda başarı sağlandığından insanlar artık lazerli tedavileri tercih eder oldular. Lazerler istenmeyen tüylere kesin çözümler getiren lazer epilasyon, eskiden açık olarak yapılan birçok ameliyat, göz kusurları ameliyatları ve daha birçok hastalığın tedavisinde güvenle kullanılmaya başlandı.

Fraksiyonel Karbondioksit Lazer tedavileri de mucize bir yöntem olup, vücutta bulunan tüm izlerde etkili, başarılı sonuçlar verebilmektedir. Başarısı oranı çok yüksek bir uygulamadır.

Fraksiyonel CO2(Karbondioksit) Lazer Uygulaması Nasıl Yapılır?
Fraksiyonel CO2(Karbondioksit) Lazer uygulamasi, lokal olarak uygulanır. O bölgede bazı kısımlar lazer ile tetiklenerek, bazı kısımlar sağlam bırakılır ve işte o sağlam kalan parçalar hasar gören kısımları kendiliğinden onararak oradaki izi doldurarak yok eder. Burda vücudumuzun mükemmel mekanizmasından yararlanılır. Yapılan işlem sadece lazer ışınları ile lekenin olduğu bölgedeki yaklaşık %25’lik bir bölüm rahatsız edilir. Bundan sonra geriye kalan %75’lik hasarsız bölge bu bölgeye yara olarak algılar ve kendiliğinden onarır.

Fraksiyonel CO2 Lazer Hangi Tedavilerde Kullanılır?
Fraksiyonel CO2(Karbondioksit) Lazer; vücutta sıcak ile temasla oluşan yanıkların tedavisinde, ergenlik sivilcelerinin bıraktığı izlerin tedavisinde, siyah noktaların tedavisinde, kırışıklıkların giderilmesi, cilt gençleştirme uygulamaları gibi birçok uygulama alanına sahiptir.  Fraksiyonel CO2 (Karbondioksit) Lazer tedavisinde seans süresi lekenin boyutuna göre ve nerede bulunduğuna göre belirlenir. Yüksek oranda başarı elde edilir.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git