N-melanin Sprey kullananlar kullanıcı yorumları

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

25 Ekim 2018 tarihinde eklendi, 1.107 kez okundu.

N-MELANİN sprey Lazer epilasyonda etki görmeyen kişiler için üretilmiş bir sprey dır. Bu Sprey bir çok birçok açıdan kullanışlı olup lazer epilasyon ile görünmeyen Kıl köklerini etki ederek kıl köklerinin lazer epilasyon cihazları tarafından görünmesini sağlamaktadır.

Kıl köklerinin kendi özgü yapısına herhangi bir zarar tahriş ve renk değişimine etki etmeyip sadece lazer epilasyon için kıl köklerinin ucuna renk pigmenti yerleştirmekektedir.

Bu sayede lazer epilasyon cihazları ya da IPL yani modern ağda sayesinde renksiz olan Kıl köklerine de lazer epilasyon çözüm sağlamaktadır

Daha Fazlası  Bioder Tüy Dökücü Krem Kullananlar Şikayet Yorumlar

Renksiz olan bir diğer deyişle sarı gri ve beyaz Kıl köklerini lazer epilasyon cihazlarının kaliteli bir şekilde görmesine sağlamaktadır.

Ayten Hanım diyor ki: Bu ürün sayesinde kollarımda bulunan ve Bir türlü kurtulamadığım sarı renkte tüylerden kurtuldum herkese öneririm.

Pelin Hanım diyor ki: bu ürünü bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım hep rahatsız olduğum göbek çevresinde çıkan gri renkte ki tüylerden ve eşimle aramda sorun çıkartan bu kıllardan lazer epilasyon ile kurtulma mı sağladı.

Daha Fazlası  Acvit Bitkisel Tüy Dökücü Krem - Acvit Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları

Oysaki bir çok insanın ince, sarı, beyaz, gri ve kızıl tüyleri de vardır. Doğal melanin içeren n-melanin, lazerden fayda görmeyen bu pigmentsiz tüylerin köklerine nüfus ederek onların cihazlar tarafından görülmesini ve böylece de epilasyonunu sağlar.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git