Sandex Tüy Dökücü Krem ve Köpük – Sandex Tüy Dökücü Kullanımı ve Fiyatları

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

18 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 1.233 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Hazır tüy dökücülüre değinmeye başlamışken bu yazımızda da Sandex Tüy dökücüleri biraz inceleyelim istedik. İstenmeyen tüylerinizden kurtulmak için deneyebileceğiniz bir diğer alternatif de Sandex tüy dökücü köpük ve tüy azaltıcı kremler.  Bu yazımızda Sandex tüy dökücü köpük ve krem fiyatlarına değinirken, nasıl kullanıldığını da irdeleyeceğiz. Tabi sonuçların tatminkar olup olmadığını bilmiyoruz.

İstenmeyen tüylerden kolayca kurtulun sloganı ile satılan Sandex tüy dökücü ürünleri krem formatında ve köpük formatında bulunuyor. Sandex ürünlerinden tüy dökücü köpüğün 5 dakikalık bir kullanım sonucunda gözle görülür bir etki yaptığı belirtilirken, tüy azaltıcı kremin ise etkili sonuçlar alınabilmesi için 2-3 ay gibi bir süre düzenli olarak kullanılması gerektiği ifade ediliyor.

Peki Sandex tüy dökücü ürünleri kullanımı nasıl oluyor? Öncelikle köpük kullanımında değinecek olursak, Sandex tüy dökücü köpüğün kollar, bacaklar, Özel Bölge ve koltuk altında rahatlıkla kullanılabileceği ancak yüz için kullanılmaması gerektiği vurgulanıyor. Köpük kılları temizlemek istediğiniz alana yaklaşık 10 santimetre mesafeden sıkılarak uygulamaya başlanıyor. Ürün sıkılan bölgede en az 5 en fazla 10 dakika kadar bekletildikten sonra ıslak süngerle sandex-tuy-dokucu-seti-kullanimisilinmesi veya akan suyun altında güzelce temizlenmesi, ardından da duş alınması tavsiye ediliyor. Bu en fazla 10 dakikalık bekleme süresi sonunda yaptığınız temizleme işleminde tüylerin döküldüğünün gözlemleneceği belirtiliyor. Tabi bekleme süresi 10 dakikayı aşmamalı, köpük yara, yanık gibi hassas bölgelere sıkılmamalı ve kesinlikle yüz için kullanılmamalı. Sıkılan bölgeden de güzelce temizlenmeli. Ayrıca sandex tüy dökücü köpüğü çocukların erişemeyeceği yerlerde ve 45 dereceyi geçmeyen sıcaklıklarda saklamanız dikkat etmeniz gereken önemli uyarılardan.

Daha Fazlası  Clemy Men Tüy Dökücü Sprey Kullananlar Yorumlar Nasıl?

Sandex ürünlerinin kullanımına değindikten sonra merak edilen bir diğer konu da fiyatları. Piyasada yaptığınız araştırmalarda değişik fiyatlar gözünüze çarpabileceği gibi ortalama olarak Sandex tüy dökücü fiyatları 35 TL ile 50 Tl arasında satılıyor. Tabi ürün Sandex tüy dökücü köpük ve tüy azaltıcı krem seti olarak bu fiyata satılıyor. Yani sandex tüy dökücü köpük ve kremin birlikte fiyatları ortalama 40 TL diyebiliriz.

Daha Fazlası  Luis Bien Tüy Dökücü Sprey Kullananlar Yorumlar Nasıl?

Çok da pahalı olmayan, denemeye değer gibi görünen sandex ürünleri ne kadar etkili, sonuçlar ne kadar memnun edici bilmiyoruz. Ancak deneyen, kullanan ziyaretçilerimizin ürün hakkında yapacakları yorumlar hayli etkili ve memnuniyet verici olacaktır. Eğer ziyaretçilerimiz arasında Sandex tüy dökücü köpük ve tüy azaltıcı krem kullananlar varsa değerli kullanıcı yorumlarını bizlerle paylaşmaları, aşağıdaki yorum alanına Sandex tüy dökücüleri ile ilgili her türlü olumlu olumsuz görüş ve düşüncelerini yazmaları, varsa sandex tüy dökücü sikayetlerini belirtmeleri ürünü kullanmayıp denemeyi düşünenler ve sonuçların nasıl olacağını merak edenler için hayli faydalı yorumlar olacaktır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git