Almina Polikliniği – Lazer Epilasyon Antalya

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

17 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 2.022 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:42 pm yapılmıştır

2007 yılında Almina Estetik merkezi adı ile Medika estetik doktoru Dr. Yasin Çobanoğlu tarafından kurulun merkez 2010 yılında da sağlık bakanlığı onaylı estetik ve lazer epilasyon kliniği ruhsatını alarak Almina Polikliniği adını almıştır. Sağlık cilt sağlığı ile başlar sloganı ile Antalya’da lazer epilasy0n, güzellik ve estetik uygulamaları ile hizmetlerini sürdüren Almira polikliniğinde hem bay hem bayanlar için tedaviler gerçekleştirilmektedir.

Daha Fazlası  Sindy Kuaför Lazer Epilasyon ve Güzellik Salonu - İnegöl Bursa

Lazer epilasyon uygulamları, fraksiyonel lazer uygulamaları, leke silme ve kılcal damar tedavisi, lazer ile dövme silme, cilt ve vücut bakımı, prp, botox ve dolgu uygulamaları, selülit tedavisi gibi işlemlerin gerçekleştirildiği Almina Polikliniği lazer epilasyon Antalya dendiğinde poliklinik şartlarında ve uzman hekim önderliğinde gerçekleştirilen uygulamaları ile tercih edilebilir bir kurumdur.almina-estetik-lazer-merkezi

Almira Polikliniği estetik güzellik ve lazer epilasyon merkezi hakkında merak ettiğiniz detayları, uygulamalar ve fiyat bilgilerini, randevu ve hekim ile görüşme taleplerinizi iletmek için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Daha Fazlası  Miss Club Bilkent Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi - Ankara

Almina Polikliniği İletişim Bilgileri
Adres: Yeşilbahçe mah. Çınarlı cd. üçüncü ercivan apt. No:1 Kat:2 Daire:5 Antalya
Telefon: 0242 311 05 81

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git