Almina Polikliniği – Lazer Epilasyon Antalya

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
17 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 1.707 kez okundu.

2007 yılında Almina Estetik merkezi adı ile Medika estetik doktoru Dr. Yasin Çobanoğlu tarafından kurulun merkez 2010 yılında da sağlık bakanlığı onaylı estetik ve lazer epilasyon kliniği ruhsatını alarak Almina Polikliniği adını almıştır. Sağlık cilt sağlığı ile başlar sloganı ile Antalya’da lazer epilasy0n, güzellik ve estetik uygulamaları ile hizmetlerini sürdüren Almira polikliniğinde hem bay hem bayanlar için tedaviler gerçekleştirilmektedir.

Lazer epilasyon uygulamları, fraksiyonel lazer uygulamaları, leke silme ve kılcal damar tedavisi, lazer ile dövme silme, cilt ve vücut bakımı, prp, botox ve dolgu uygulamaları, selülit tedavisi gibi işlemlerin gerçekleştirildiği Almina Polikliniği lazer epilasyon Antalya dendiğinde poliklinik şartlarında ve uzman hekim önderliğinde gerçekleştirilen uygulamaları ile tercih edilebilir bir kurumdur.almina-estetik-lazer-merkezi

Almira Polikliniği estetik güzellik ve lazer epilasyon merkezi hakkında merak ettiğiniz detayları, uygulamalar ve fiyat bilgilerini, randevu ve hekim ile görüşme taleplerinizi iletmek için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Almina Polikliniği İletişim Bilgileri
Adres: Yeşilbahçe mah. Çınarlı cd. üçüncü ercivan apt. No:1 Kat:2 Daire:5 Antalya
Telefon: 0242 311 05 81
E-Mail: info@alminapoliklinigi.com
Web Site: alminapoliklinigi.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git