Tüyleri Dökmek İçin Karınca Yumurtası Yağı Çözüm mü?

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
26 Nisan 2014 tarihinde eklendi, 1.204 kez okundu.

Son zamanlarda istenmeyen tüylere çözüm arayanların sıklıkla başvurdukları bir diğer yöntem de karınca yumurtası yağıdır. İnternet forumlarında tüylerini karınca yumurtası yağı kullanarak azalttığını ve hatta bitme noktasını getirdiğini iddia eden birçok yorum ve içerik bulunmakla birlikte, tam aksi yönde cümleler de okumak mümkündür.

Peki nedir Karınca yumurtası yağı? Nasıl Kullanılır? Gerçekten tüy dökmek ve azaltmak için çözüm müdür?
Bu ürün İran’dan ithal edilmekte olup, içeriği tamamen doğal karınca yumurtasından elde edilen yağ olduğundan yan etkisinin olmadığı söylenmetedir. Geçmişten bu güne arap ve uzakdoğulu kadınların istenmeyen tüylere karşı en önemli yardımcıları olduğu ifade edilmektedir. Ancak bunu kendimizden ve yakın çevremizden doğrulayamadığımız için etkisi konusunda net birşey söyleyemiyoruz.

Karınca yumurtası yağının kullanımı da oldukça basit olup, herhangi bir epilasyon yöntemi ile tüyler kökünden alındıktan sonra epilasyon bölgesine masaj yapılarak iyice yedirilir/sürülür. Bu işlem tüyler tekrar çıktıktan sonra tekrar alınarak yağ tekrar sürülür. Böylece her uygulamadan sonra tüylerde gözle görülür bir azalma olacağı söylenmektedir. Ürün doğal olduğundan ve kimyasal bir katkı maddesi içermediğinden ciltte herhangi bir tahriş veya yan etkiye neden olmadığı belirtilmektedir.

Karınca yumrutası yağının tüyleri dökmesi veya azaltması konusunda ziyaretçilerimizden bu işlemi uygulayanlar varsa değerli yorumlarını paylaşmaları durumunda, bizde ürünün etkisi konusunda daha net cümleler kurabilir, kullanmayı düşünen diğer ziyaretçilerimiz de net bilgiler edinmiş olur.

Karınca yumurtası yağı kullananlar yorumlarını aşağıdaki yorum kutucuğuna yapabilirler. Ürün hakkında olumlu olumsuz yorumlar, öneri, şikayet gibi her türlü yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git