Veet Naturals Tüy Dökücü Krem Kullananlar Yorumlar

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
22 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 253 kez okundu.

İnternet üzerinden sipariş verdiğim ve araştırıp güzel bir derleme niteliğinde hazırlamış olduğum bu yazımda sizlere Veet’in en yeni tüy dökücü kremi olan veet naturals tüy dökücü krem hakkında görüşlerimi paylaşacağım.

Geçenlerde internet üzerinde dolaşıp tüy dökücü kremler hakkında bilgi toplarken gözüme fiyatı ile çarpan uygun bir fiyat ile satılan 90 ml şeklindeki iki tüp tüy dökücü kremin kargo dahil 24 tl olduğunu görmem ve almam ile başladı her şey.

Ürünün kalitesinden söz etme gereği duymamaktayım, aslında sizde bilirsiniz ki Veet kaliteli ürünleri ile piyasada satış yapmakta ve üretmektedir. Kalitesinden birde kaliteli mi anlamak amacıyla ürünü vücudumun bir kaç bölgesinde kullanma kararı aldım.

Veet Naturals Tüy Dökücü Krem Kutu İçeriği

  • 2 Paket 90 ml Tüp Tüy Dökücü Krem
  • 2 Adet Ispatula
  • Fatura ve Kullanım Kılavuzu

Veet Naturals Tüy Dökücü Krem Nasıl?

Ürünün iki çeşidi mevcut olmakla birlikte biz ikisindende bir paket aldık. Ürün hem üzüm çekirdeği yağlı ve Doğal shea yağlı olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Ürün bizce gayet mantıklı ve gayet kaliteli olarak durmakta ve kullanmaktayız. Hala keşke bir kaç paket daha alsaydım diyorum..

Veet naturals tüy dökücü krem jilete oranla daha uzun süre pürüzsüzlük sağlar, bu neredeyse 2 katı güne kadar çıkmaktadır. Aynı zamanda parfümsü kokusu ile tüy dökücü kremlere nazaran daha güzel ve temiz kokmaktadır.

Veet Naturals Tüy Dökücü Krem Kullanımı

Veet Naturals bildiğimiz tüy dökücü kremler gibi kullanılmaktadır. Kullanmak istediğiniz bölgeye ürünü güzelce yediriniz. Belli bir süre ortalama 4-5 dakika bekledikten sonra kutu içerisinde çıkan ıspatula ile kıllarınızı kazıyarak çıkarınız daha sonra ise bol bol su ile temizce yıkayınız.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git