Kıl Tekniği İle Kaş Kontürü Yaptıranların Yorumları

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

2 Ağustos 2020 tarihinde eklendi, 78 kez okundu.

Kıl tekniği tüm Dünyada sıklıkla tercih edilen ve uygulan bir yöntem olmakla birlikte bir çok kişininde sorularının olduğu bir yöntemdir. Kıl tekniği ile kaş dövmesi yaptırmak isteyen kişiler için, kaş dövmesi yaptıran kişilerin yorumlarını sizler için bir araya getirdik.

Kıl Tekniği Kaş Uygulaması Kullanıcı Yorumları

Aslı Hanım:  Bundan tam 2 yıl önce gölgeleme yöntemi denilen yöntemi uyguladım. Pek beğenmesemde uyguladığımdan ve hemen silmemin uygun olmamasınan dolayı karışmayıp kendi kendine yok olmasını bekledikten sonra, kuaförüm tarafından kıl tekniği ile kaş kontürü yapma fırsatım oldu. Gerçekten çok doğal ve gerçek gibi duruyor. Herkese öneriyorum.

Daha Fazlası  Kalıcı Kaş Kontürü Kaç Seans Sürer?

Makbule Hanım: Kaş kontürü uygulamasını bir arkadaşımın önerisi üzerine gerçekleştirme fırsatım oldu. Kaş kontürü uygulamasında 2 seçecek sunan güzellik uzmanı kıl tekniğini tercih ettim. Bu işlem ortalama 3 saat sürsede sonuç güzel oldu. Biraz kabardı kaşım ama geçeceğini söyledi.

İslim Hanım: Kıl kaş uygulamasını 3 ay önce yaptırdım biraz uygulayan kişi acemi olsada güzel durdu diyebilirim. Ama bir dahaki sefere ismi duyulmuş birine kesin gitmeliyim.

Daha Fazlası  Kıl Tekniği ile Pudralama Kaş Kontürü Arasındaki Farklar?

Hamiyet Hanım: Kaşımın orta kısmında boşluk olması ve bu işlemi uygulamam sonucunda artık insanlar tip tip bakmıyor bana. Yakından baktığında ancak anlaşılan bu yöntem çok güzel keşke 15 sene önce yaptırsaydım.

Kıl Tekniği İle Kaş Kontürü Yaptıranların Yorumları

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git