Duransol Ayak Spreyi Nasıl? Kullanıcı Yorumları

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
7 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 760 kez okundu.

Bu günlerde bir çok firma tarafından satılan ve bir çok firma tarafından raflarda sıkça rastlanan bir ürün olan Duransol Ayak bakım spreyi ile sizlerleyiz. Ürünün ilgi çekici olması ve ürün hakkında pekçe olumlu yorumların ardından bizde bu ürünü deneyelim dedik. Ürünün çok cüzi bir fiyatının yanında çok güzel bir ürün olduğunu belirtmeden geçmek istemiyoruz.

Ürünümüz genellikle ayaklarda oluşan kötü koku, pişik, kaşıntı, çatlama ve mantar oluşumuna karşı güzel bir koruyu etki gösteren ürünümüzü bunlara benzer rahatsızlıkları olan arkadaşlarımız üzerinde denedik ve ürünün muhteşem bir okadar da etkisi bizleri kendine bağladı diyebiliriz…

Genel itibari ile açılmamış yaralarda kullanılan ürünümüzün üzerinde bulunan etiketinde açık yaralarda kullanılmaması hakkında bir not bırakılmıştır.

ayak bakım kremi

Ürünün bileşiminde aslında tüm ayaklarda ortak bir sorun haline gelen terin meydana getirdiği rahatsızlıkları gidermesi için üretilmiştir. Mehmet arkadaşımızın ayaklarındaki pişiğe karşı kullandığımız bu ürünümüz gerçekten bir kaç gün içerisinde pişik ağrısını kesip kurtulmamıza sebep oldu.

Eğer ki kullanmak isteyen arkadaşalr olursa hiç çekinmeden kullanmaları gerektiğini öneriyoruz. Eğer sizde bu ürünü kullanıyorsanız karşılaştığınız olumlu olumsuz sorunları bize konu altındaki yorum bölümünden iletebilirsiniz…

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git