Duransol Ayak Spreyi Nasıl? Kullanıcı Yorumları

Lazerepilasyonu.net; Lazer epilasyon, Lazer epilasyon fiyatları, cihazları ve lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
Not: Bu konu Opr. Dr. Recep KAYA tarafından siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olup bilgi vermek amaçlıdır. Herhangi bir muayene yapılmadan önce kesinlikle muayene yapılması gerekmektedir...............

Bu günlerde bir çok firma tarafından satılan ve bir çok firma tarafından raflarda sıkça rastlanan bir ürün olan Duransol Ayak bakım spreyi ile sizlerleyiz. Ürünün ilgi çekici olması ve ürün hakkında pekçe olumlu yorumların ardından bizde bu ürünü deneyelim dedik. Ürünün çok cüzi bir fiyatının yanında çok güzel bir ürün olduğunu belirtmeden geçmek istemiyoruz.

Ürünümüz genellikle ayaklarda oluşan kötü koku, pişik, kaşıntı, çatlama ve mantar oluşumuna karşı güzel bir koruyu etki gösteren ürünümüzü bunlara benzer rahatsızlıkları olan arkadaşlarımız üzerinde denedik ve ürünün muhteşem bir okadar da etkisi bizleri kendine bağladı diyebiliriz…

Genel itibari ile açılmamış yaralarda kullanılan ürünümüzün üzerinde bulunan etiketinde açık yaralarda kullanılmaması hakkında bir not bırakılmıştır.

ayak bakım kremi

Ürünün bileşiminde aslında tüm ayaklarda ortak bir sorun haline gelen terin meydana getirdiği rahatsızlıkları gidermesi için üretilmiştir. Mehmet arkadaşımızın ayaklarındaki pişiğe karşı kullandığımız bu ürünümüz gerçekten bir kaç gün içerisinde pişik ağrısını kesip kurtulmamıza sebep oldu.

Eğer ki kullanmak isteyen arkadaşalr olursa hiç çekinmeden kullanmaları gerektiğini öneriyoruz. Eğer sizde bu ürünü kullanıyorsanız karşılaştığınız olumlu olumsuz sorunları bize konu altındaki yorum bölümünden iletebilirsiniz…

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu içerik 273 kez okundu.
Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

Sayfa başına git