Philips 5000 Serisi S5050/06 Şarjlı Tıraş Makinesi Kullanıcı Yorumları

Lazerepilasyonu.net; Lazer epilasyon, Lazer epilasyon fiyatları, cihazları ve lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
Not: Bu konu Opr. Dr. Recep KAYA tarafından siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olup bilgi vermek amaçlıdır. Herhangi bir muayene yapılmadan önce kesinlikle muayene yapılması gerekmektedir...............

Yeni ve kaliteli bir ürün olarak piyasaya sürülen ŞArjlı Philips tıraş makinemiz sizlerle. Philips 5000 serisi çok güzel ve çok uygun bir fiyat ile sizlere sunulan ve kalitesinden her daim söz ettiren ürünümüz Philips tıraş makineleri ile sizlerleyiz.. Islak ve kuru tıraş yapmaya olanak sağlayan ürünümüz üç bıçak teknolojisi kullanmaktadır. Birbirinden bağımsız 3 adet bıçağa sahip olan ürün yüzünüze sağlam bir uyum ve kavrama sağlıyor.

Uzun bir kablosuz kullanım fırsatı sunan bu ürünümüz klasik kullanıcılarımıza bir haftalık kullanım imkanı sunuyor. Ortalama 60 dakika şarj sunan bu ürün her bir tıraş ortalama 10 dakika sürdüğünü farz edersek bir hafta kullanım imkanı sunmuş bulunmaktadır. Favori düzeltmek için yanında ayrı bir başlık bulunmaktadır.

Fiyatı olarakta gözleri yerlerinden fırlatacak bir ucuzlukta olan ürünümüz ortalama 170 TL’lik fiyat bandında yer almaktadır. Köpük ile, yumaşıtıcı ve kuru olarak kullanıma uygun olan bu ürünümüz raflarda kapış kapış olarak satılmaktadır…

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu içerik 211 kez okundu.
Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

Sayfa başına git