Philips 5000 Serisi S5050/06 Şarjlı Tıraş Makinesi Kullanıcı Yorumları

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

5 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 564 kez okundu.

Yeni ve kaliteli bir ürün olarak piyasaya sürülen ŞArjlı Philips tıraş makinemiz sizlerle. Philips 5000 serisi çok güzel ve çok uygun bir fiyat ile sizlere sunulan ve kalitesinden her daim söz ettiren ürünümüz Philips tıraş makineleri ile sizlerleyiz.. Islak ve kuru tıraş yapmaya olanak sağlayan ürünümüz üç bıçak teknolojisi kullanmaktadır. Birbirinden bağımsız 3 adet bıçağa sahip olan ürün yüzünüze sağlam bir uyum ve kavrama sağlıyor.

Uzun bir kablosuz kullanım fırsatı sunan bu ürünümüz klasik kullanıcılarımıza bir haftalık kullanım imkanı sunuyor. Ortalama 60 dakika şarj sunan bu ürün her bir tıraş ortalama 10 dakika sürdüğünü farz edersek bir hafta kullanım imkanı sunmuş bulunmaktadır. Favori düzeltmek için yanında ayrı bir başlık bulunmaktadır.

Fiyatı olarakta gözleri yerlerinden fırlatacak bir ucuzlukta olan ürünümüz ortalama 170 TL’lik fiyat bandında yer almaktadır. Köpük ile, yumaşıtıcı ve kuru olarak kullanıma uygun olan bu ürünümüz raflarda kapış kapış olarak satılmaktadır…

Daha Fazlası  Philips Advanced BRE635 Epilatör Nasıl? Kullananlar
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git