Fotona XP Max Lazer Cihazı ile Lazer Epilasyon

Lazerepilasyonu.net; Lazer epilasyon, Lazer epilasyon fiyatları, cihazları ve lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
Not: Bu konu Opr. Dr. Recep KAYA tarafından siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olup bilgi vermek amaçlıdır. Herhangi bir muayene yapılmadan önce kesinlikle muayene yapılması gerekmektedir...............

Lazer epilasyonda son teknoloji diyebileceğimiz Fotona Xp max lazer epilasyon cihazı ile istenmeyen tüylerden kurtulmanın en verimli yöntemi olan lazer epilasyon dahada kolaylaşıyor. Estetik ve güzellik alanına yapılan talebin gün geçtikçe artması sık sık yeni ve son teknoloji ile donatılmış cihazların piyasaya çıkmasına neden olurken, bu cihazlar bir önceki alternatiflerine göre hem tedaviyi kolaylaştırıyor, hem daha verimli sonuçlar için verilebilecek garanti yüzdesini arttırıyor. Fotona XP max lazer cihazı da bunlardan birtanesi. Henüz birçok estetik merkezi ve lazer uygulaması yapan yerlerde kullanımda olmayan fotona xp max, Kayseri Kızılay Hastanesinde lazer epilasyon uygulamalarında kullanılıyor. Kayseri Kızılay hastanesi Başhekim Yrd. Operatör Doktor Mehmet Seyhan fotona xp max lazer epilasyon cihazı hakkında şöyle konuşuyor;

“Kızılay’ın temel ilkelerinden biri olan insaniyetçilik, ayrım gözetmemek, tarafsızlık, bağımsızlık, hayır kurumu niteliği, birlik ve evrensellik ilkelerinden ayrılmadan kendisiyle yarış yaparak referans hastane olarak ilerlemektedir. Sosyal sorumluluğun bilincinde olan, çağdaş bilgi ve teknolojiler ışığında, kaliteli sağlık hizmeti verebilen ve kendisini sürekli yenileyen hastanemiz ‘yeniliklerle yola devam’ ilkesinden yola çıkarak, kapalı alan korkusu olan hastalarımıza sunduğu açık MR hizmetinden sonra, teknolojinin son harikalarından biri olan Fotona xp max lazer epilasyon cihazı nı da halkın hizmetine sunmaktan gurur duymaktadır “.

Fotona Xp Max Lazer  Cihazı İle Sivilce tedavisi;
Kayseri Kızılay Hastanesi Başhekim Yardımcısı Kalkan sözlerine şöyle devam ediyor;
“Lazer merkezinde istenmeyen kılların ve tüylerin yok edilmesinin yanı sıra 4 milimetreye kadar varan varislerin tedavisi, yüzeysel damarların tedavisi ve özellikle gençlerin korkulu rüyası olan akne ve  sivilcelerin tedavisi sağlanabilecektir”.

Fotona Xp max cihazı ile yapılan Lazer epilasyon yönteminin istenmeyen tüylerden en kısa sürede ve en etkili biçimde kurtulma yöntemi olduğunu vurgulayan Kayseri Kızılay Hastanesi Cildiye Uzmanı Mehmet Candan ise, “Lazer epilasyon, istenmeyen tüy ve kıllardan kurtulmanın en kolay, en modern, en çabuk ve en etkili yöntemidir. Bu yöntem ile, her ten rengine ve her tüy tipine her mevsim lazer olanağı sağlar. Tarayıcı özelliği ile hızlı ve pratik uygulanır. Vücudun her bölgesine uygulanabilir” ifadelerini kullanıyor.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu içerik 1.462 kez okundu.

Etiketler:

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

Sayfa başına git