Lazer Epilasyon Aletleri ve Fiyatları

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
2 Ağustos 2011 tarihinde eklendi, 2.597 kez okundu.

Lazer epilasyon aletleri dediğimizde öncelikle şunu belirtmeliyiz ki bahsettiklerimiz lazer epilasyonda kullanılan cihazlar değil. Lazer epilasyon aleti derken, bu yazımızda evde kullanabileceğimiz ve kendi kendimize epilasyon yapabileceğimiz bazı aletlerden ve bu lazer epilasyon aleti fiyatları ndan, nerelerden nasıl alabileceğimizden bahsedeceğiz.

Lazer epilasyon aletleri konusunda yorumlara baktığımızda insanların kafasının hayli karışık olduğunu görürüz. Çünkü insanların ten yapıları, renkleri nasıl farklı ise, kıl ve tüy yapıları daa o şekilde farklı olduğundan her alet her insanda olumlu sonuç vermeyecektir. Dolayısıyla Ayşe hanım aldığı epilasyon aletinden oldukça memnun iken fatma hanımda o alet hiçbir işe yaramamış olabilir. Buradan anlamamız gereken şu ki lazer epilasyon aleti seçerken özelliklerine ve kendi özelliklerimize iyi dikkat etmeliyiz.

Evde kullanabileceğimiz lazer epilasyon aletleri dediğimizde aklımıza braun epilatörler, epila lazer epilasyon aletleri, rio scanning, rio lahr gibi lazer epilasyon aletleri gelmektedir. Tüm bu cihazların kendilerine has artıları ve eksileri olduğu gibi fiyat olarak da değişiklik göstermektedirler. Bu aletlerin taramalı olanları da az zamanda çok atış yapma özelliğine sahip olduğundan daha avantajlı gibi görünebilmektedir.

Tabii lazer epilasyon aleti seçerken teknik özellikleri iyi incelenmelidir. Aşıl işlevi gerçekleştirecek olan teknik özelliklerdir. Yukarıda saydığımız aletleri sıralayacak olursak evde lazer epilsyon için en ideal ve en çok tercih edilen aletler epila serisi aletler, epila venüs lazer epilasyon aleti, epila SI 808 lazer epilasyon aleti, braun serisi epilatörler, rio serisi scaanning, taramalı rio ve lahr lazer epilasyon aletlerini sayabiliriz.

Bu lazer epilasyon aletleri fiyatları na gelecek olursa Epila SI 808 lazer epilasyon aleti 200 TL ile 300 TL arasında bir fiyata internet üzerinden almak mümkündür. Yine braun epilasyon aletleri fiyatları da 150 ile 400 TL arasında değişiklik gösterir. Tüm bu fiyatlar belirlenirken alet özellikleri büyük önem taşımaktadır.

Siz değerli ziyaretçilerimizden de lazer epilasyon aleti kullanmış olan varsa hangi aleti kullandığını, olumlu olumsuz sonuçlarını varsa önerebileceği lazer epilasyon aletini ve genel tavsiye ve önerilerini yazmalarını diğer tüm ziyaretçilerimize yol göstermek ve bilgilendirici olabilmek adına rica ediyoruz.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]

Etiketler:

Lazer Epilasyon Aletleri ve Fiyatları Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. zehra çoloğlu dedi ki:

    Bende almak istiyorum ama hangisini alsam acaba

  2. gulcin ardic dedi ki:

    Almayi dusunuyorum insallah ne kadar uzun surerse sursun sonunda istedigim sonucu olursa fiyat falan hic umrumda degil

Sayfa başına git