Rebamed Medical – Estetik Cihazlar ve Kozmetik Ürünler

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
30 Ocak 2012 tarihinde eklendi, 960 kez okundu.

Rebamed Medikal Estetik Kozmetik, 2003 Yılından bu yana Medikal, Estetik cihazlar ve Kozmetik ürün ithalat ve satışı yapan yenililikçi bir firma . Aynı zamanada Kavitasyon , Radyo Frekans, Derma Roller , Soğuk Lipoliz vb. bir çok yeni sistemin ülkemize gelişine liderlik yapmış öncü bir yapıya sahiptir.

2003 yılında çıktığı bu yolda dünya lazer devi DEKA Lazer ve Quantel Derma Lazer , Dr.Spiller gibi bir çok dünya markasının Türkiye Distiribitörlüğünü bünyesine katarak geniş ürün yelpazesiyle Hastane, klinik, güzellik salonu başta olmak üzere bir çok alanda hizmet verebilmektedir.

Güçlü müşteri memnunuyeti ve ona paralel olarak gelişen referanslarıyla emin adımlarla ilerleyen REBAMED 2012 yılı itibarıyla 4. Nesil Lazer Epilasyon cihazlarının ilk temsilcisi olan LEDA EPI Tarama Diode Lazer epilasyon sistemini Türkiye’ye getirerek yenilikçi yaklaşımıyla yeni bir lazer dönemimin ilk startını bir kez daha Türk Doktorlarıyla birlikte verme şansını yakalamıştır.

Tüm Türkiye’de bulunan müşteri profiline Alexandrite, Diode, ND YAG Lazer ve Ütüleme Epilasyon ,Bölgesel incelme cihazları ve dermo kozmetik ürünler sunmaya devam etmektedir.

Satışını yaptığı Cihazlar CE belgeli ve FDA onaylıdır.

Firmaya aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirisniz.

REBAMED MEDIKAL
Namık Kemal Mahallesi Sütçü Caddesi Kurudere Sokak. Rauf Tokgöz İş Merkezi No:1 D:8 Ümraniye- İstanbul
T: 0216 505 40 06
F: 0216 505 40 07

e mail : info@rebamed.com
rebamed.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Rebamed Medical – Estetik Cihazlar ve Kozmetik Ürünler Konusuna 0 Yorum Yapıldı
  1. zinet dedi ki:

    4. neslin ilk temsilcisi LEDA EPİ Tarama Diyot Lazer Epilasyon sistemi şu ana kadar bilinen Tüm lazer sistemlerinden en az 3 kat hızlıdır.

  2. Erkan Gördü dedi ki:

    Teşekkürler.
    lazerepilasyonu.net
    bana yardımcı oldun ve istediğin firmayı buldum. :)

Sayfa başına git