Leda Epi Taramalı Diode Lazer Cihazı – Rebamed

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
30 Ocak 2012 tarihinde eklendi, 2.879 kez okundu.

Dünyanın her yerinde hem kadınların hem de erkeklerin en büyük problemlerinden olan tüyler artık yepyeni bir teknoloji ile son buluyor. Leda Epi Scanner (Tarama) Diode Lazer ile tüm vucüt için işlem 30 dakika gibi bir sürede tamamlanırken, daha az acı, daha etkili sonuç, her cilt rengine her mevsim uygulanabilme özelliği ile de dikkat çekiyor. Yeni 4. nesilin ilk temsilcisi
Diode teknolojisi, Türkiye’de ilk olarak sadece Dermamed Poliklinikleri’nde uygulanıyor.

1964 yılında icat edilen lazer ışığı günümüzde bir çok alanda kullanılırken, tüylerden kurtulmadaki etkisinin keşfedilmesi ile tüm dünyada güzellik ve bakım alanında bir çığır açtı. Çok hızlı gelişen bu sektörde her gün yeni ve daha gelişmiş teknolojilerle uygulamalar yapılırken tüm dünyanın her yerinde en çok tercih edilen Diode Lazer teknolojisi 4. Nesile geçti ve Türkiye’de de uygulanmaya başlandı.

Etkinliği bilimsel çalışmalarla yıllar öncesinden ispatlanmış Diode Lazer teknolojisinin 4. nesilin ilk temsilcisi fraksiyonel epilasyon lazer, Türkiye’de her zaman ilklere imza atan ve 14 yıldır bu alanda özel tecrübesi olan Özel DERMAMED Poliklinikleri tarafından hizmete sunuldu.

Geniş başlığı ile komple vücut tedavisini bile 30 dakikada tamamlayabilen bu sistem ile alt bacak gibi çok tercih edilen bir bölge 7 dakikada, erkeklerin en önemli sorunlarından sırt bölgesi ise 10 dakikada bitebiliyor. Hasta konforu için geliştirilmiş fraksiyonel çalışma tekniği ile acı oranını düşüren, scanning (tarama) tekniği ile taramalı olarak atış yapabilen ilk epilasyon lazeri Leda Epi Scanner (taramalı) Diode Lazer epilasyon, avantajları ve etkinliği ile de öne çıkıyor.

Ayrıca tüm olumlu sonuçlarına rağmen diode lazerlerden çekinilmesine sebep olan iki özellik bu sistem ile ortadan kalkıyor. Önceki nesil Diode lazerlerin cilt yüzeyine temas etmesi gerektiği için jiletle yüzeyin temizlenmesi ve jel sürülmesi gerekiyordu. 4. Nesil Diode sistem ile cilt teması gerekliliği kalmadığı için jilet – jel kullanımı son buluyor.

4. Nesil Diode Lazer sistemi ile çok açık ten, bronz veya koyu tende ve güneş etkisi sebebiyle yazın ya da güneş etkin günlerde uygulanamayan lazer epilasyon sistemleri da geride kalıyor. Her tür cilt rengine sahip kişiye ve her mevsim uygulanabilmesini sağlayan 808 nm ve 980 nm opsiyonel dalga boyu aralığı ve düşük enerjide de olumlu etkileri de 4. Nesil diode lazerin en önemli özelliklerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Detaylı bilgi için www.rebamed.com ‘a girebilir, denemek için www.dermamed.com.tr ‘den size en yakın Özel DERMAMED Poliklinikleri’nin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Leda Epi Taramalı Diode Lazer Cihazı – Rebamed Konusuna 8 Yorum Yapıldı
 1. Ayşeeee dedi ki:

  Merhabalar bende Antalya Ayça poliklik e başladım.leda 808 diode markasını kullanıyorlar.içime sinmeyen şeyler var.ücreti hemen almak için uğraştılar kredi karrım yok elden nakit verebilirim dedim.1500 ü 3 e böldüler
  Aslında kimseye bu şekilde yapmıyoruz dediler ama ellerinde senetleri de mevcuttu.klinik boştu yani pek kimse yoktu
  İnternet de de Bi yorum bulamadım.Antalya da merkezi bir yerde.kararsızım yanlış Bi yere gitmiş olmak istemiyorum

 2. bahadır dedi ki:

  Ben 6 aydır leda cihazına giriyorum lakin çok ciddi anlamda yanıklar oluşuyor. Merkeze defalarca söylememe rağmen suçu bende buluyorlar kendini çekiyorsun o yüzden yanık oluşuyor denildi. Sizin bir fikriniz var mı.

 3. bahadır dedi ki:

  Ben 4 aydır bu makineye giriyorum lakin çok fazla acı ve ciddi derecede yanıklar oluşuyor. Merkeze defalarca söylememe rağmen kendini çekiyorsun o yüzden de yanık oluşuyor denildi gerçekten acı hissi düşükse neden acı çekiyoruz…

 4. zinet mi ? dedi ki:

  ;))

 5. zinet dedi ki:

  Tarama epilasyon hakkında esrahan fikirlerin için teşekkür ederim.

  dünyada 2 yıldır kullanılan ve ülkemizde 4 aydır kullanılan bu teknoloji gerçekten kalıcı başarı veriyor.

  benden demesi.

 6. Melike Gündüz dedi ki:

  Bende katılıyorum, şimdiye kadar hep hüsran yaşadığım diğer cihazlara göre kat kat iyi, seansların yarısında olmama rağmen sonuç alabileceğimi görüyorum

 7. Ozlem dedi ki:

  Bu yorumun sahibi sanırım bu firmanın rakibi, bu yorumun bir müşteriye ait olmadığı her halinden belli, insanları yanıtlamyın firmacılar. Ben LEDA cihazını kullandım ve 3 seanssımdayım kıldan eser yok

 8. esrahan dedi ki:

  bende bir doktor klinigine gidiyorum bayagi isim bir yer yeni bir cihaz gelmis TARAMA teknolojisi diye saçma sapan birde isim bulmuşlar ne etkisini gördüm ne hızlılığını külliyen yalan uzak durun bu tarama dedıkleeri leda marka cihazdan benden uyarması

Sayfa başına git