Sionix ice Diode Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

23 Eylül 2020 tarihinde eklendi, 64 kez okundu.

E-Medikal firmasının satışını ve teknik servisliğini yapmış olduğu bir cihazı sizlere sunmak istiyorum bugün. Sionix Ice Lazer epilasyon cihazı diyod lazer epilasyon cihazı kategorisinde yer alan aynı zamanda ütüleme epilasyon yapma imanı sunan bir epilasyon yöntemidir. Cihazımın ilk olarak teknik özelliklerine bakalım….

Sionix Ice Lazer Cihazı Teknik Özellikleri

  • 808nm  Diode Sionix ice Diode Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Yorumlar
  • Ütüleme epilasyon SHR
  • Saniyede 10 Hz atış tekrarı
  • 10 Milyon Atış Garantisi
  • Chiller Soğutma sistemi
  • 60W Güç
  • 10-17mm Spot büyüklüğü
  • Geniş Dokunmatik Ekran
Daha Fazlası  E-Light Epilasyon Sistemi Nedir - e-Light Lazer Epilasyon

Editörün Yorumu

Diyot lazer epilasyon kategorisinde yer alan bu cihazımız ütüleme epilasyon yapabilme yeteneği olan SHR epilasyon imkanına sahiptir. 10HZ varan atış tekraralama ile hızlı ve kalıcı epilasyon imkanı sunmaktadır. Firmanın FDA CE ve TSE ile ilgili bir bilgiye rastlamadık. Safir başlığa sahip olan bu cihazımız ile diyot lazer epilasyon yapma imkanı sağlamaktadır.

Daha Fazlası  MMC Fiber Diode Fibero Buz Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar

Kısayol

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git