Spa Accord Diode Lazer Epilasyon Cihazı – Ütüleme Epilasyon

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

16 Şubat 2011 tarihinde eklendi, 2.506 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 10:37 am yapılmıştır

SPA Accord Diode lazer epilasyon cihazı Ütüleme epilasyon teknolojisine sahip cihazlardan birtanesidir. Ağrısız acısız epilasyon tedavisi sunan bu cihaz ütüleme teknolojisinin en etkin kullanılabildiği bir cihazdır. Ütüleme lazer epilasyon yöntemine daha önceki yazılarımızda değinmiştik bununla ilgili bilgiyi Epilasyon Yöntemleri kategorimizde bulabilirsiniz.

Spa Accord cihazı na gelince, 600 wattlık bir güce sahip olan bu cihaz, 810 nm dalga boylu diode lazer cihazıdır. Klasik Diyot lazer epilasyon cihazlarına nazaran farklı bir cihaz olan Spa Accord, saniyede 10 atış gerçekleştrebilmekte, Özel Bölge soğutma başlığı bulunmkata ve ağrısız, acısız, etkili bir lazer epilasyon tedavisi sunarken, istenmeyen tüylerinize de kalıcı çözümler üretmektedir.En önemli Özel Bölgeliklerinden birtanesi de IN-MOTION teknolojisidir.

Daha Fazlası  Pluton Diode Led Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Tüm ütüleme lazer epilasyon cihazlarında olduğu gibi bu cihazında geliştirici ve üretici firması Alma lasers firmasıdır. Spa Accord Diyot lazer cihazının Türkiye distribütörü ise Lazer Estetik sistemleri dir.Soprano XL lazer epilasyon cihazı ile birlikte son yıllarda en çok tercih edilen lazer epilasyon cihazlarından biri olan SPA Accord FDA sertifikası bulunan bir cihazdır.

Daha Fazlası  Çift Etkili Kombine Sistem Alexandrite Lazer ve NdYag Lazer Epilasyon

SPA accord lazer epilasyon cihazı hakkında yapılan yorumlar da hayli olumlu ve spa accordla lazer epilasyon yaptıranlar tedaviden bir hayli memnun kalmıştır. Cihaz hakkında daha detaylı bilgi almak için Alma lasers firmasının Türkiye dağıtıcılığını üstlenen lazer ile iletişime geçebilirsiniz.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Spa Accord Diode Lazer Epilasyon Cihazı – Ütüleme Epilasyon Konusuna 0 Yorum Yapıldı
 1. yusuf dedi ki:

  herşeyiniz reklam, müşteri soprano diode lazeri nerden bilsin, cihazı satmak için ne yapacakları şaşırıyorlar.

 2. Belma dedi ki:

  Bu teknoloji 5 yıl önce yoktu ki, neden atıyosunuz ? Amacınız nedir ?

 3. fatma dedi ki:

  Bu cihaza Ankara’da 5 yıl önce girdim, yaklaşık 1,5 yıl (8 seans) uygulama yaptırdım. 3 yıl geçti sanki epilasyon yaptırmamışım, bütün kıllar aynen geri çıktı.

 4. Bahar dedi ki:

  Bu cihazla 4 seans girdim bir daha girmeme gerek kalmadığını söyledi doktor ve gerçekten 2 aydır kıl çıkmıyor artık dedikleri kadar var bu soprano lazer cihazı.

Sayfa başına git