Spa Accord Diode Lazer Epilasyon Cihazı – Ütüleme Epilasyon

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
16 Şubat 2011 tarihinde eklendi, 2.121 kez okundu.

SPA Accord Diode lazer epilasyon cihazı Ütüleme epilasyon teknolojisine sahip cihazlardan birtanesidir. Ağrısız acısız epilasyon tedavisi sunan bu cihaz ütüleme teknolojisinin en etkin kullanılabildiği bir cihazdır. Ütüleme lazer epilasyon yöntemine daha önceki yazılarımızda değinmiştik bununla ilgili bilgiyi Epilasyon Yöntemleri kategorimizde bulabilirsiniz.

Spa Accord cihazı na gelince, 600 wattlık bir güce sahip olan bu cihaz, 810 nm dalga boylu diode lazer cihazıdır. Klasik Diyot lazer epilasyon cihazlarına nazaran farklı bir cihaz olan Spa Accord, saniyede 10 atış gerçekleştrebilmekte, özel soğutma başlığı bulunmkata ve ağrısız, acısız, etkili bir lazer epilasyon tedavisi sunarken, istenmeyen tüylerinize de kalıcı çözümler üretmektedir.En önemli özelliklerinden birtanesi de IN-MOTION teknolojisidir.

Tüm ütüleme lazer epilasyon cihazlarında olduğu gibi bu cihazında geliştirici ve üretici firması Alma lasers firmasıdır. Spa Accord Diyot lazer cihazının Türkiye distribütörü ise STS Lazer Estetik sistemleri dir.Soprano XL lazer epilasyon cihazı ile birlikte son yıllarda en çok tercih edilen lazer epilasyon cihazlarından biri olan SPA Accord FDA sertifikası bulunan bir cihazdır.

SPA accord lazer epilasyon cihazı hakkında yapılan yorumlar da hayli olumlu ve spa accordla lazer epilasyon yaptıranlar tedaviden bir hayli memnun kalmıştır. Cihaz hakkında daha detaylı bilgi almak için Alma lasers firmasının Türkiye dağıtıcılığını üstlenen STS lazer ile iletişime geçebilirsiniz. Sts lazer web sitesi: stslazer.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Spa Accord Diode Lazer Epilasyon Cihazı – Ütüleme Epilasyon Konusuna 0 Yorum Yapıldı
 1. yusuf dedi ki:

  herşeyiniz reklam, müşteri soprano diode lazeri nerden bilsin, cihazı satmak için ne yapacakları şaşırıyorlar.

 2. Belma dedi ki:

  Bu teknoloji 5 yıl önce yoktu ki, neden atıyosunuz ? Amacınız nedir ?

 3. fatma dedi ki:

  Bu cihaza Ankara’da 5 yıl önce girdim, yaklaşık 1,5 yıl (8 seans) uygulama yaptırdım. 3 yıl geçti sanki epilasyon yaptırmamışım, bütün kıllar aynen geri çıktı.

 4. Bahar dedi ki:

  Bu cihazla 4 seans girdim bir daha girmeme gerek kalmadığını söyledi doktor ve gerçekten 2 aydır kıl çıkmıyor artık dedikleri kadar var bu soprano lazer cihazı.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git