Çevre Hastanesi İstanbul Lazer Epilasyon – Mecidiyeköy

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
17 Şubat 2011 tarihinde eklendi, 3.288 kez okundu.

Çevre hastanesi lazer epilasyon birimi ile İstanbul Şişli mecidiyeköyde Lazer epilasyon uygulamaları gerçekleştirmektedir. Türkiyenin ilk özel hastanelerinden biri olan Mecidiyeköy Özel Çevre Hastanesi 1983 senesinde sağlık sektöründe faaliyetlerine başlamış ve yıllar 1994 olduğunda yeni bir yapılanmaya giderek alanında gelişim göstermeye devam etmiştir.

Estetik ve güzellik alanında lazer epilasyon ve kavitasyon uygulamaları ile dikkat çeken Çevre Hastanesi, Şişli / Mecidiyeköy lazer epilasyon merkezleri arasında iyi bir tercih olabilir. Bunun en önemli sebebi de uygulamaların hastane koşullarında gerçekleştirilmesidir. İstanbul özel çevre hastanesinde yapılan lazer epilasyon uygulamaları hakkında biraz detay verecek olursak;

Çevre hastanesi lazer biriminde lazer epilasyon uygulamaları için 6 adet paket seçeneği sunulmaktadır, Bunlardan 4 paket bayanlar için lazer epilasyon ve diğer 2 paket erkekler için lazer epilasyon işlemini kapsamaktadır.
Çevre lazer 1. paket: Bu pakette bayanlar için, Yarım bacak, koltuk altı, bikini ve genital bölgelere lazer epilasyon işlemi uygulanır.
Çevre lazer 2. paket: Bayanlar için yarım bacak, koltuk altı, bikini, genital bölge ve yarım kol lazer epilasyon işlemi uygulanır.
Çevre lazer 3. paket: Bayanlar için tüm bacak lazer epilasyon, koltuk altı, bikini ve genital bölge, yarım kol ve göbek lazer epilasyonu işlemleri uygulanır.
Çevre lazer 4. paket: Bayanlar için tüm bacak, koltuk altı, bikini ve genital bölge epilasyonu uygulanıyor.
Çevre lazer 5. paket: Erkekler için olan bu pakette sakal üstü, ense, boyun, omuzlar ve sırt lazer epilasyonu işlemleri yapılıyor.
Çevre lazer 6. paket: Tine erkekler için olan bu pakette tüm sakal hattı, göğüs, boyun, omuzlar, sırt lazer epilasyonu yapılıyor.

Çevre hastanesinde uygulanan lazer epilasyon işlemleri yukarıdaki paketlerden oluşuyor. Bu paketlerden bir tanesini seçiyorsunuz ve herbir paket 8 seanslık uygulama da tamamlanıyor. Çevre hastanesinde İstanbul lazer epilasyon fiyatları için ise hastane ile iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz. Şu kadarını söyleyebiliriz ki Çevre hastanesinde yaptırıcağınız herhangi bir lazer epilasyon paket fiyatını kredi kartınıza 6 taksit yaptırarak ödeyebilirsiniz. Ancak peşin ödemelerde %15 lik bir indirim uygulandığını da belirtelim.

İstanbul Çevre hastanesi lazer epilasyon biriminde lazer epilasyon uygulaması hastane koşullarında ve son teknoloji cihazlar ile, Güzellik uzmanı Nurgül Cice yönetiminde gerçekleştiriliyor. Bir diğer uygulama ise kavitasyon. Çevre hastanesinde kavitasyon da Güzellik uzmanı Nagihan Aslan yönetiminde yapılıyor. Kavitasyon işlemi de 4 paket seçeneği ile sunuluyor.

İstanbul Çevre Hastanesi Lazer epilasyon, estetik ve güzellik uygulamaları, uygulamaların fiyatları ve daha ayrıntılı bilgileri için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak detay alabilirsiniz. Dilerseniz Çevre hastanesi web sitesi üzerinden online destek de alabilirsiniz.

Çevre Hastanesi İstanbul Lazer epilasyon İletişim Bilgileri

Adres: Cemal Sahir sok. Numara:2 Şişli/Mecidiyeköy/İstanbul
Telefon: 0212 274 69 25  (Dahili no: 185 Güzellik uzmanları Nurgül cice ve Nagşhan Aslan için)
E-Posta: nurgulcice@cevrehastanesi.com.tr / kavitasyon@cevrehastanesi.com.tr
Web Site: cevrehastanesi.com.tr / cevrelazerepilasyon.com.tr

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Çevre Hastanesi İstanbul Lazer Epilasyon – Mecidiyeköy Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. canan dedi ki:

  merhaba 4. paket bayan için lazer fiyatınızı öğrenebilir miyim

 2. adeena dedi ki:

  merhaba,
  butun yuz icin lazer epilasyon fiyatinizi ogrenmek (tek, ve paket)istiyorum, bir de jelli olan lazer makinasini mi kullaniyorsunuz?
  turkcem pek iyi degil o yuzden aramak yerine mail atarsaniz birilerine ceviri yaptitabilirim.
  tessekur ederim.

 3. İLKNUR GÜVEN dedi ki:

  merhaba koltuk altı genital bölge tüm ve yarım bacak için fiyat almak istiyorum teşekkür ederim

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git