Wischen Ultra Burn IPL Lazer Epilasyon Cihazı

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

22 Kasım 2019 tarihinde eklendi, 189 kez okundu.

Lazer cihazının atası olarak değerlendirdiğimiz IPL cihazlarda bugün bir ALman markası ve Alman kaliteli teknolojisinin yer aldığı bir cihazı sizlere tanıtma ihtiyacı duydum.

Wischen ultra burn ıpl cihazımı 38.000 liralık bir satış fiyatına sahip olmakla birlikte aşırı derecede yüksek demek bence yalan olmaz. Ama nitekim dolar ve euro fiyatının yüksek olması ve bu cihazların yurtdışından ithal edildiğinden kaynaklı fiyat yüksekliği normal olarak karşılayabiliriz. Yurt dışında bu cihaz vergiler hariç 4.000 euro civarında satılmaktadır.

Daha Fazlası  Judas Qualis IPL Z8 Lazer Epilasyon Aleti Kullananlar Yorumlar Tavsiye

Cihazımızın Özellikleri

Wischen Ultra Burn IPL Lazer Epilasyon CihazıLcd dokunmatik ekran sayesinde kolay yönetilebilirliği

2000w çıkış gücü sayesinde saniyede 1*6 atış yaparak daha yüksek frekans sağlamaktadır.

En yüksek enerjisi 50J/cm2’dir.

Otomatik bilgisayar tüm güvenli çalışma için ayarlamalar yapmaktadır.

El cihazında atış sayımı ve tüm atışı kaydederek el cihazı ömrümü görebilme

IC Kart işlevi yani çıkarılabilir parça özelliği sayesinde istenilen parçayı tak çıkar yaparak uzun süre kullanım imkanı sağlamaktadır.

Daha Fazlası  Flawless Legs Epilasyon Aleti Nasıl Kullananlar? Epilatör Cihazı

Editörün Yorumu

Ürün IPL cihaz olması ve fiyatının yüksek olması dışında tercih edilebilir. Diğer özellikler bakımından oldukça dolu ve kaliteli bir cihaz olmaktadır.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git