Alex Güzellik Salonu – Güzellik Merkezleri Kartal

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

28 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 2.550 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:48 pm yapılmıştır

İstanbul Anadolu yakası Kartal ilçesinin yeni güzellik merkezlerinden biri olan Alex Güzellik Salonu, Alex Şahin yani 20 yıl kadar öncesinin popüler dansözlerinden Zenne Alex tarafından kuruldu.

İstanbul anadolu yakası Kartal güzellik merkezleri dendiğinde açılışa Özel Bölge epilasyon, solaryum fiyatları,güzellik uygulamalarında çeşitli kampanyaları ile tercih sebebi olabilecek olan Alex Güzellik Salonunda, epilasyon, zayıflama, cilt bakımı, solaryum, G5 lenf drenaj gibi güzellik uygulamaları yapılıyor.

Daha Fazlası  Essa Kozmetik Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi - Sivas

Kartal’ın yeni güzellik salonlarından Alex güzellik merkezi hakkında daha detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki iletişim bilgilerivasıtası ile iletişeme geçebilir, merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Alex Güzellik Salonu İletişim Bilgileri
Adres: Kızılay caddesi No:13 Kartal/İstanbul
Telefon: 02163060686 – 05326846911

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git