Alex Güzellik Salonu – Güzellik Merkezleri Kartal

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
28 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 2.343 kez okundu.

İstanbul Anadolu yakası Kartal ilçesinin yeni güzellik merkezlerinden biri olan Alex Güzellik Salonu, Alex Şahin yani 20 yıl kadar öncesinin popüler dansözlerinden Zenne Alex tarafından kuruldu.

İstanbul anadolu yakası Kartal güzellik merkezleri dendiğinde açılışa özel epilasyon, solaryum fiyatları,güzellik uygulamalarında çeşitli kampanyaları ile tercih sebebi olabilecek olan Alex Güzellik Salonunda, epilasyon, zayıflama, cilt bakımı, solaryum, G5 lenf drenaj gibi güzellik uygulamaları yapılıyor.

Kartal’ın yeni güzellik salonlarından Alex güzellik merkezi hakkında daha detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki iletişim bilgilerivasıtası ile iletişeme geçebilir, merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Alex Güzellik Salonu İletişim Bilgileri
Adres: Kızılay caddesi No:13 Kartal/İstanbul
Telefon: 02163060686 – 05326846911
E-Mail: info@alexguzellik.com
Web Site: alexguzellik.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git