Bona Klinik İletişim Bilgileri İstanbul

Lazerepilasyonu.net; Lazer epilasyon, Lazer epilasyon fiyatları, cihazları ve lazer epilasyon merkezleri hakkında bilgi verme , sağlık, estetik ve güzellik konularında da içerik sunma amacı güden bir portaldır. Site içeriğindeki metinler kesinlikle tıbbi tanı ve tedavi yükümlülüğü taşımamakta, yapılacak uygulama ve/veya tedaviden önce tavsiye amaçlı, ön bilgi ve fikir verici içeriklerden oluşmaktadır. En doğru ve sonuç verici bilgiyi uzman hekiminizden almanızı önemle hatırlatırız.
Not: Bu konu Opr. Dr. Recep KAYA tarafından siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olup bilgi vermek amaçlıdır. Herhangi bir muayene yapılmadan önce kesinlikle muayene yapılması gerekmektedir...............
İstanbul da güzdel bir hizmete sahip olan ve adından sıkça söz ettiren Bona Klinik iletişim bilgileri ve firma hakkında detaylı bilgiler bu konumuzda yer almaktadır.
Genel Cilt hastalıkları üzerine uzmanlaşmış olan Bona Klinik aynı zamanda Estetik, Lazer Epilasyon, Leke Tedavisi ve Saç Ekimi konusunda uzman arkadaşların yer adlığı ve müşteri memnuniyetinin en ön planda olduğu firma kalite ve güvenirliliği ön planda bulunduruyor.
İletişim Bilgileri:
Adres:Süadiye Mah. Bağdat Cad. 374/3 Kadıköy 34740, İstanbul
Telefon :02163634390
Cep :05325148686
Dermatologlar , Plastik Cerrahi , Güzellik Salonları ve Merkezleri , Saç Ekimi ve Tedavisi

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu içerik 252 kez okundu.
Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

Sayfa başına git