Çapar Estetik Trabzon – Plastik Cerrahi ve Bölgesel Zayıflama

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
15 Haziran 2011 tarihinde eklendi, 1.501 kez okundu.

Çapar Estetik, Trabzon’da lazer epilasyon, bölgesel zayıflama ve güzellik uygulamaları hizmet vermektedir.

Çapar Lazer Epilasyon, Estetik, Plastik Cerrahi ve Güzellik Merkezi 2005 yılında Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Operatör Doktor Mustafa Çapar liderliğinde kurulmuştur.

Op. Dr. Mustafa Çapar 1993 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirmiş, 2000 yılında da estetik ve plastik cerrahi uzmanı ünvanını almıştır. Uzmanlık eğitimi sırasında İngiltere Galler’de Walles Plastic & Reconstrictive Centre’da çalışmalarda bulunmuştur. 1999 yılında Kazakistan ve Özbekistan’da yardıma muhtaç ve yoksul insanların tedavi ve ameliyat hizmetlerinde bulunmuştur. 2007 yılında Amerika’d Mayo Clinic’te estetik ve plastik cerrahi uygulamaları hakkında çalışmalar yapmıştır.

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mustafa Çapar uzmanlığını aldığından bu yana Trabzon Numune Hastanesi’nde Plastik Cerrahi Bölümü’nde görev yapmaktadır.

Trabzon Lazer Epilasyon Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi Çapar’da lazer epilasyon uygulamaları, saç protezi ve saç ekimi uygulamaları, dolgu, botoks, kaş kaldırma operasyonları, bölgesel zayıflama uygulamaları, el, yüz, cilt ve vücut estetik operasyonları, kol germe estetiği, çene estetiği, burun estetik operasyonları, göğüs küçültme, büyütme ve dikleştirme, liposuction, kepçe kulak estetiği, karın estetiği, cilt gençleştirme ve yenileme uygulamaları, anti-aging uygulamaları ve daha birçok uygulama gerçekleştirilmektedir.

Randevu almak ve fiyatları öğrenmek için aşağıdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

Çapar Estetik Trabzon – Lazer Epilasyon ve Plastik Cerrahi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres   : Gazipaşa Caddesi Kudunoğlu Apartmanı K:4 – Trabzon
Tel     : 0462 321 25 30
E-posta : info@caparestetik.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Çapar Estetik Trabzon – Plastik Cerrahi ve Bölgesel Zayıflama Konusuna 0 Yorum Yapıldı
  1. repair estetik dedi ki:

    ilginize teşekkürler

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git