Diyarbakır Flavius Lazer Estetik ve Güzellik Merkezi

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

29 Mart 2011 tarihinde eklendi, 2.766 kez okundu.

Türkiye!de İstanbul, Ankara, Antalya gibi illerde estetik ve güzellik alanlarında hizmet veren Flavius Estetik ve Güzellik merkezi Diyarbakır‘da da lazer epilasyon, estetik ve güzellik uygulamaları ile hizmetlerini sürdürmektedir. Büyükşehirlerimizden biri olan Diyarbakırda lazer epilasyon dendiğinde akla gelen merkezlerden biri olan Flavius Diyarbakır Estetik ve güzellik merkezi Ekinciler caddesinde, faik ali sokakta bulunmaktadır.

Daha Fazlası  Lazer Line Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi - Elbistan

Lazer epilasyon Diyarbakır merkezlerinden Flavius’ta gerçekleştirilen bazı uygulamalar ise şöyledir; Lazer epilasyon uygulamaları, beslenme ve diyet programları, akne leke ve sivilce tedavileri, kılcal damar tedavileri, selülit ve botoks uygulamaları, saç ve saçlı deri için tedaviler, bakım uygulamaları ve kalıcı makyaj uygulamaları, Diyarbakır flavius’ta gerçekleştirilmetedir.

Diyerbakırda lazer epilasyon merkezi, estetik ve güzellik merkezi arıyorsanız Flavius iyi bir seçim olabilir. Flavius Estetik ve güzellik merkezi Diyarbakır hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgileri ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Daha Fazlası  Flavius Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi - Antalya

Flavius Estetik Güzellik Merkezi Diyarbakır İletişim Bilgileri
Adres: Ekinciler Caddesi Faik Ali sokak Gür Apartman, Sarar Giyim Üstü Kat: 4 No: 8
Tel: 0412 223 03 08

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Diyarbakır Flavius Lazer Estetik ve Güzellik Merkezi Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. kader dedi ki:

  sayanora güzellik merkezi

 2. kader dedi ki:

  ben sayanora güzellik merkezin verilen hizmet için gerçekten çok çok tesekkur ederim

 3. hasan dedi ki:

  peki erkeklerde buraya gidebilir mi??

 4. emir yıldırımel dedi ki:

  Merhabalar; her ay PRESTİJ OTEL’de 150-200 kişiyi bulan ve Diyarbakır’ın seçkin hanımefendilerinden oluşan guruplarla etkinlikler düzenlemekteyiz.Bu etkinliklerde tanıtım ve reklam çalışmalarımız dahilinde FLAVİUS GÜZELİK MERKEZİ’ni uygun fiyatla ve profesyonel bir ekiple neşeli ve eğlence dolu bir ortamda hazır bir bayan müşteri gurubu önünde tanıtmak istemez misiniz? Sunum için tanışmaktan mutluluk duyarız.Tanıtım afiş, bilboard ve stand fiyata dahildir.)

 5. can dedi ki:

  slmmmm arkasım diyarbakırda lazer epilasyon cihazım war calıstırmak istersen birlikte iş yapabillirz..

 6. Hatice Meva dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar,Ben silvandan lazer epilasyon için gelicem.Güvenilir,işini iyi yapan bir kurum arıyorum.Diyarbakırdaki hangi güzelllik merkezini tavsiye edersiniz?

Sayfa başına git