Esra Estetik Güzellik ve Kuaförlük Salonu – İznik

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
7 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 742 kez okundu.

Bursa İznik ilçesi lazer epilasyon alternatiflerinizden Esra Güzellik salonu Beyler mahallesinde hizmetlerini sürdürmektedir. Kuaförlük uygulamaları ile hizmet veren Esra Güzellik merkezinde güzellik uzmanı Hatice ve Esra İncili yönetiminde uygulamalar gerçekleştirilmektedir.

İznik Esra Estetik Güzellik ve Kuaförlük salonunda gelin saçı, gelin makyajı, kaş ve kirpik boyama, kirpik ekleme gibi kişisel bakım ve kuaförlük hizmetlerinin yanında, cilt bakımı, peeling, epilasyon, iğneli epilasyon, sir ağda, manikür ve pedikür gibi güzellik uygulamaları da gerçekleştirilmektedir.

Lazer epilasyon veya iğneli epilasyon İznik dendiğinde tercih edebileceğiniz bir merkez olan Esra Güzellik hakkında daha detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki iletişim numaraları vasıtası ile kuruma ulaşabilirsiniz.

Esra Estetik ve Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Beyler mahallesi M. Davarcı sokak no:1 kat:2 İznik / Bursa
Telefon: 0224 7574456
E-mail: esra@iznikesrakuafor.com
Web Site: iznikesrakuafor.com

 

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git