EsteBella Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi – Osmanbey

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

28 Nisan 2011 tarihinde eklendi, 2.041 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:18 pm yapılmıştır

EsteBella Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi İstanbul Osmanbey’de estetik, güzellik ve lazer epilasyon konularında hizmet vermektedir.

İstanbul Osmanbey’de lazer epilasyon ve güzelliğin adresi Estebella güzellik ve lazer epilasyon merkezi; vücudunuzdaki istenmeyen tüylerden sonsuza kadar kurtulmanızı sağlayacak kalıcı epilasyon, lazer epilasyon uygulamaları, giysilerinize daha rahat girebilmeniz için birkaç beden incelme, uzmanlar gözetiminde sağlıklı kilo alma ve sağlıkllı zayıflama programları, radyofrekans uygulamaları, lenf drenaj masajı uygulaması, yosun ve çamur masajları ile sıkılaşma ve kilo verme uygulamaları, karboksiterapi uygulamaları, kimyasal peeling uygulamaları, botoks ve dolgu uygulamaları, oksijenterapi uygulaması, mezoterapi uygulamaları ile zayıflama, cilt gençleştirme, saç ve yüz mezoterapisi, sivilce ve akne lekelerinin tedavisi, cilt bakımları gibi uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Daha Fazlası  Salon Saten Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi - FSM Bulvarı Bursa

Osmanbey Estebella‘da çalışan tüm personel uzman ve eğitimlidir. Yapılan tüm uygulamalar konusunda uzman personeller tarafından yönlendirilir.

Merkaz hakkında daha geniş bilgi almak ve randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Osmanbey EsteBella Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres   : Halaskargazi Caddesi Huzur Apartmanı No:222 Osmanbey/İstanbul
Telefon : 0212 225 92 72
Faks    : 0212 225 92 85

Daha Fazlası  Ankara Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet
Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git