Estetica Restare Lazer Epilasyon Estetik ve Güzellik Merkezi – 4. Levent

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
22 Mart 2011 tarihinde eklendi, 1.117 kez okundu.

Estetica Restare Lazer Epilasyon, Estetik ve Güzellik Merkezi İstanbul 4. Levent’te estetik, güzellik ve lazer epilasyon konularında hizmet vermektedir.

4. Levent Lazer Epilasyon, Estetik ve Güzellik Merkezi Estatica Restare Beauty House önce sağlığınızı düşünmekte olup, hijyenik ortamlarda uzman tecrübeli hekimler tarafından uygulamalar gerçekleştirmektedirler.

Clup Estetica E-Light Lazer Epilasyon Cihazı ile lazer epilasyon uygulamaları yapmaktadır.

İstanbul 4. Levent Estetik, Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi Estetica Restare ‘da yapılan diğer uygulamalarda; Caci Quantum ile ameliyatsız yüz germe uygulamaları, yine Caci Kuantum uygulamaları ile zayıflama seansları, kavitasyon ile zayıflama uygulamaları, cilt ve vucüt masajları, cilt bakımları, selülit uygulamaları, lenf drenaj uygulamaları, sivilce ve akne lekeleri tedavileri gibi birçok tedavi  Estetica’da uygulanmaktadır.

Daha geniş bilgi ve randevu için aşağıdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

Estetica Restare Lazer Epilasyon, Estetik ve Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres   : Selvili Sokak No:12 13/A Blok K:1 D:2 4.Levent-Beşiktaş/İstanbul
Telefon : 0212 270 19 70
Web     : esteticarestare.com
E-mail  : esteticarestare@hotmail.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]

Etiketler:

Estetica Restare Lazer Epilasyon Estetik ve Güzellik Merkezi – 4. Levent Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. isil dedi ki:

    Aman deyim sakın gitmeyin ben ameliyatsız yüz gerdirme diye seansını satın aldım yüzü ütüler gibi yaptılar, yüzüm mikrop kaptı seanslar yarım kaldı kimse de oralı olmadı, özür falan da dilemediler..

Sayfa başına git