Estetika Güzellik ve Spor Salonu – Bözüyük Bilecik

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
3 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 3.016 kez okundu.

Salon Esteti-ka olarak 2011 yılından bu yana Bozüyük’te güzellik uygulamaları ve spor desteği ile hizmetlerini sürdüren merkez profesyonel ve uzman kadrosu ile her şartta en iyi hizmeti sunmak prensibi ile güzelliğine güzellik katmak isteyenlere hizmet veriyor.

Bilecik Bözüyük güzellik ve spor merkezlerinden Estatika güzellik salonunda, epilasyon, bölgesel zayıflama, cilt bakımı, saç şekillendirme, vücut bakımı, ayak ve el bakımı gibi ana başlıkları ile sayabileceğimiz güzellik uygulamaları birçok alt başlıkta gerçekleştiriliyor. Bunun yanı sıra Bozüyük Estetika spor salonunda uzman eğitmen eşliğinde fitness ve pilates sporları da yapılıyor. Buhar odası da aylık fitness ve pilates abonelerine ücretsiz olarak hizmet veriyor.

Bozüyük’te gelin başı, ağda ve epilasyon uygulamalarındaki kampanyaları ile de dikkat çeken Estetika güzellik ve spor salonu hakkında daha detaylı bilgi almak ve randevu talebinde bulunmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim bilgileri vasıtası ile iletişime geçebilirsiniz.

Salon Estetika İletişim Bilgileri
Adres: İsmet İnönü Cd. No:110-c Bozüyük / Bilecik
Telefon: 0228 314 2 444 , 05074300919
E-Mail: bilgi@estetikaguzellik.com
Web Site: salonestetika.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git