Pratica Lazer Epilasyon ve Güzellik – Setbaşı Bursa

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
9 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 2.372 kez okundu.

Pratica For You adı ile Bursa setbaşından kurulan merkez Lazer epilasyon, saç ekimi ve güzellik uygulamaları ile hizmet vermeye başlamıştır. Sürekli bir büyüme ve gelişme içerisinde olan estetik ve güzellik sektöründe sağlıklı, hijyenik ve güvenilir uygulamaları ile fark yaratmak isteyen Pratica, Pratik güzelliğin Adresi Pratica’ya hoşgeldiniz sloganı ile sektöre giriş yapmıştır.

Bursa Setbaşında Lazer epilasyon dendiğinde tercih edilebilir bir alternatif olan Pratica Lazer Epilasyon‘da, saç ekimi, radyofrekans, cilt bakımı, oksijen terapi, selülit tedavisi gibi uygulamalar da gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Setbaşı Pratica For You’da bay ve bayanlar için lazer epilasyon uygulamalarında yüzde 50 indirim uygulaması devam etmektedir. Lazer epilasyondaki bu kampanya hakkında detaylar için Pratica ile pratica-setbasi-lazer-epilasyoniletişime geçebilirsiniz.

Bursa Yıldırım ilçesi sınırları içerisinde Setbaşı semtinde ve Hocaalizade caddesi üzerinde bulunan Pratika Lazer epilasyon ve Güzellik merkezi kampanyaları hakkında bilgi edinmek, Praticada gerçekleştirilen uygulamalar hakkında detaylı bilgi almak, ücretsiz ön görüşme talebinizi iletmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Pratica Lazer epilasyon ve Güzellik İletişim Bilgileri
Adres: Hocaalizade caddesi Numara:8 Kat:2 D:5 Setbaşı – Yıldırım/Bursa
Telefon: 0850 302 68 88
E-Mail: info@praticaforyou.com
Web Site: praticaforyou.com

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git