Pratica Lazer Epilasyon ve Güzellik – Setbaşı Bursa

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

9 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 2.619 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:48 pm yapılmıştır

Pratica For You adı ile Bursa setbaşından kurulan merkez Lazer epilasyon, saç ekimi ve güzellik uygulamaları ile hizmet vermeye başlamıştır. Sürekli bir büyüme ve gelişme içerisinde olan estetik ve güzellik sektöründe sağlıklı, hijyenik ve güvenilir uygulamaları ile fark yaratmak isteyen Pratica, Pratik güzelliğin Adresi Pratica’ya hoşgeldiniz sloganı ile sektöre giriş yapmıştır.

Daha Fazlası  Mersin Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet

Bursa Setbaşında Lazer epilasyon dendiğinde tercih edilebilir bir alternatif olan Pratica Lazer Epilasyon‘da, saç ekimi, radyofrekans, cilt bakımı, oksijen terapi, selülit tedavisi gibi uygulamalar da gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Setbaşı Pratica For You’da bay ve bayanlar için lazer epilasyon uygulamalarında yüzde 50 indirim uygulaması devam etmektedir. Lazer epilasyondaki bu kampanya hakkında detaylar için Pratica ile pratica-setbasi-lazer-epilasyoniletişime geçebilirsiniz.

Daha Fazlası  Artvin Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet

Bursa Yıldırım ilçesi sınırları içerisinde Setbaşı semtinde ve Hocaalizade caddesi üzerinde bulunan Pratika Lazer epilasyon ve Güzellik merkezi kampanyaları hakkında bilgi edinmek, Praticada gerçekleştirilen uygulamalar hakkında detaylı bilgi almak, ücretsiz ön görüşme talebinizi iletmek için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Pratica Lazer epilasyon ve Güzellik İletişim Bilgileri
Adres: Hocaalizade caddesi Numara:8 Kat:2 D:5 Setbaşı – Yıldırım/Bursa
Telefon: 0850 302 68 88

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git