Metrolife Hastanesi Lazer Epilasyon Şanlıurfa

LazerEpilasyonu.Net Ekibi olarak sizlere Estetik Cerrahi, Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Meme Büyütme Ameliyatı, Kaş Asma Ameliyatı, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.
16 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 2.382 kez okundu.

Şanlıurfa’da lazer epilasyon ve estetik konusunda oldukça profesyonel bir işlem sunan Metrolife Hastanesi Lazer Epilasyon konusunda da Urfa’da yer alan açığı kapatacağını umuyoruz.

Urfa’da kaliteli ve hizmet anlayışında çığır açan bir hastane olarak Urfa halkına en kaliteli hizmeti sunan Metrolife Hastenesi, Hem diğer hastalıklar konusunda hemde lazer epilasyon ve estetik konusunda çok ama çok kaliteli ve aynı zamanda profesyonel bir yapıyı ele alarak en kaliteli ve hijyenik bir ortamda lazer epilasyon yaptırmak herkesin karşılaşamayacağı bir durumdur.

Kendiminde gidip muayene olduğum ve gerek doktorlar açısından gerekte hemşireler ve diğer ekip açısından ancak bu kadar olabilir diyebilirim. Mükemmel derecede memnun kaldığım bu işlem sonucunda tüm hastane çalışanlarına teşekkürlerimi sunmak istediğimi de bildirmeden geçemeyeceğim.

Fiyat konusunda da oldukça makul fiyatlar ile lazer epilasyon hizmeti sunan Özel Metrolife Hastanesi Lazer Epilasyon bölümüne sizleri de bekliyoruz. 

Özel Metrolife Hastanesine gidip muayene olmuş arkadaşlarımız konu altında bizlere Özel Metrolife Hastanesi hakkında olumlu olumsuz görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. 

Özel Metrolife Hastanesi Lazer Epilasyon Bölümü Adresi

Adres: Şenevler Mah. 6129. Sokak 2-C Karaköprü / ŞANLIURFA
Telefon: 0414 290 30 30

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
[toc]
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git